Archiwum Tagów: ministrantów

Majówka ministrantów

W sobotę 29 kwietnia 2016 r. odbył się „majówkowy” wyjazd ministrantów, lektorów, członków parafialnej scholki dziecięcej oraz ich rodzin. Uczestnicy zwiedzili katedrę i Muzeum diecezjalne w Pelplinie oraz pokrzyżacki zamek w Gniewie, gdzie uczestniczyli w pokazie multimedialnym „Wakacje z duchami” oraz Turnieju Rycerskim. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, co widać najlepiej na załączonych zdjęciach.

Klasyfikacja ministrantów za marzec 2016

PUNKTACJA ZA MARZEC 2016 r.

Szkoła Podstawowa i młodsi:
Zdj_cie0125

  1. WIATR Marcin                    93
  2. WEDEL Michał                   89
    WEDEL Marek                    89
  1. MAZUREK Mikołaj               82
  2. RESZKOWSKI Jan              67
  3. BURCHARDT Sebastian       66
  4. ZWIĘCZAK Marcin               53
  5. BINDEK Paweł                     51
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz   51
    NIESTATEK Paweł               51

11.DOMŻALSKI Aleksander       46
12.GORZYCKI Oskar                45
BRZEZIŃSKI Stanisław             45
BRZEZIŃSKI Miłosz                  45

  1. BRZEZIŃSKI Jakub             30
  2. ŁUKASIEWICZ Paweł          15
  3. GO¦CINIAK Kacper              10
  4. JAGODZIŃSKI Sebastian      5
  5. MATUSIAK Łukasz               5
  6. ROJEWSKI Oliwier               5
    STOJAK Olivier                    5
  1. DONARSKI Kajetan             25

 Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

  1. WEDEL Jan                      92
  2. GRODNICKI Mateusz         91
  3. WEDEL Krzysztof              89
  4. GRODNICKI Adrian             78
  5. MATUSIAK Mateusz           66
  6. GRACZYK Michał               65
  7. JANUSZEWSKI Artur          61
  8. JANKOWIAK Jakub            58
    JANKOWIAK Jonasz           58
  1. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 43
  2. WILUŚ Jakub                       28
  3. ŁOŚ Szymon                       15
  4. MRÓZ Krzysztof                  10
  5. DONARSKI Kazimierz            0

OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW I LEKTORÓW – V Niedziela Wielkiego Postu rok C 13.03.2016 r.

  1. W sobotę 12 marca 2016 r. odbyły się warsztaty skierowane do członków Służby Liturgicznej dotyczące znaków i gestów liturgii Triduum Paschalnego. Naszą parafię reprezentowali: Adrian Grodnicki, Mateusz Grodnicki, Jonasz Jankowiak, Jakub Jankowiak i Mateusz Matusiak.
  1. W poniedziałek 14 marca o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Wśród nich nasi lektorzy: Szymon Łoś i Jan Wedel.

Proszę zatem wszystkich o obecność!    

  1. Kolejna Zbiórka WSZYSTKICH ministrantów i lektorów w sobotę 19 marca 2016 r. o godz. 12.00. Będzie to dzień Adoracji Najświętszego sakramentu w naszej Parafii. Odmówimy więc wspólnie różaniec w kościele, a potem przejdziemy do salki pod kościołem. Omówimy Niedzielę Palmową, Wielki Tydzień i Wielki Czwartek. Pozostałe dni Triduum Paschalnego czyli Liturgię Wielkiego Piątku oraz Liturgię Wigilii Paschalnej ustalimy w poszczególne dni przed południem.  
  1. Również w sobotę 19 marca 2016 r. ulicami Bydgoszczy przejdzie Droga Krzyżowa. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 20.00 przy katedrze bydgoskiej, a zakończy się w Bazylice św. Wincentego á Paulo. Jeśli znajdą się chętni możemy wybrać się wspólnie na modlitwę.
    1.                                                   5.
    2.                                                   6.
    3.                                                   7.
    4.                                                   8.

Klasyfikacja ministrantów za luty 2016

PUNKTACJA ZA LUTY 2016 r.
Szkoła Podstawowa i młodsi:
Zdj_cie0125

  1. WIATR Marcin                        78
  2. WEDEL Michał                       61
  3. BURCHARDT Sebastian         60
  4. WEDEL Marek                        58
  5. GORZYCKI Oskar                   51
  6. RESZKOWSKI Jan                 45
  7. DOMŻALSKI Aleksander         43
  8. MAZUREK Mikołaj                  37
  9. ZWIĘCZAK Marcin                 34
  10. CIERZNIAKOWSKI Łukasz    30
  11. STOJAK Olivier                     29
  12. NIESTATEK Paweł                23
  13. BRZEZIŃSKI Stanisław          20
    GOŚCINIAK Kacper               20
  1. BRZEZIŃSKI Jakub               15
    MATUSIAK Łukasz                15
  1. BINDEK Paweł                      13
  2. ŁUKASIEWICZ Paweł            10
  3. BRZEZIŃSKI Miłosz               0
    JAGODZIŃSKI Sebastian        0
  1. ROJEWSKI Oliwier              -30
  2. DONARSKI Kajetan             -35

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

  1. WEDEL Jan                         75
    WEDEL Krzysztof                75
  1. GRODNICKI Mateusz           62
  2. GRODNICKI Adrian               60
  3. JANUSZEWSKI Artur            38
  4. GRACZYK Michał                 36
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 35
  6. JANKOWIAK Jakub             25
    JANKOWIAK Jonasz           25
  1. DONARSKI Kazimierz         15
    MATUSIAK Mateusz           15
  1. WILUŚ Jakub                      0
    ŁOŚ Szymon                      0
  1. MRÓZ Krzysztof                -5

Klasyfikacja ministrantów za grudzień 2015

PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2015 r.

  • Szkoła Podstawowa i młodsi:
  1. ZWIĘCZAK Marcin                           78
  2. WIATR Marcin                                 66
  3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz               63
  4. WEDEL Michał                                  56
  5. RESZKOWSKI Jan                            55
  6. STOJAK Oliwier                                 52
  7. MAZUREK Mikołaj                             51
  8. WEDEL Marek                                   51
  9. BURCHARDT Sebastian                     48
  10. NIESTATEK Paweł                            45
  11. BRZEZIŃSKI Stanisław                      41
  12. BRZEZIŃSKI Jakub                           40
  13. DOMŻALSKI Aleksander                    40
  14. BINDEK Paweł                                   25
  15. BRZEZIŃSKI Miłosz                           25
  16. JAGODZIŃSKI Sebastian                    25
  17. ROJEWSKI Oliwier                             20
  18. DONARSKI Kajetan                             0
    marcinMarcin Zwięczak
  • Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
  1. WEDEL Jan                                      64
  2. WEDEL Krzysztof                             61
  3. JANKOWIAK Jakub                           58
  4. JANKOWIAK Jonasz                         58
  5. GRODNICKI Mateusz                         54
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz               50
  7. GRACZYK Michał                               46
  8. MATUSIAK Mateusz                           45
  9. JANUSZEWSKI Artur                          35
  10. GRODNICKI Adrian                             35
  11. WILUŚ Jakub                                       30
  12. DONARSKI Kazimierz                         20
  13. ŁOŚ Szymon                                        0
  14. MRÓZ Krzysztof                                  0
  15. BŁOCH Mateusz                                 -15
  16. JAROCKI Miłosz                                 -35

Jan Wedel wygrywając 3 miesiąc z rzędu zdobył na własność Puchar Przechodni!
puchar20003Jan Wedel

Klasyfikacja ministrantów za listopad 2015

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2015 r.

  • Szkoła Podstawowa i młodsi:
  1. ZWIĘCZAK Marcin                            72
  2. WEDEL Marek                                  70
  3. WEDEL Michał                                 65
  4. RESZKOWSKI Jan                            65
  5. BURCHARDT Sebastian                     61
  6. NIESTATEK Paweł                            55
  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz                53
  8. WIATR Marcin                                   50
  9. BRZEZIŃSKI  Stanisław                     49
  10. STOJAK Oliwier                                 36
  11. BRZEZIŃSKI Miłosz                           33
  12. MAZUREK Mikołaj                              33
  13. DOMŻALSKI Aleksander                     30
  14. BRZEZIŃSKI Jakub                            20
  15. JAGODZIŃSKI Sebastian                    15
  16. BINDEK Paweł                                    5
  17. ROJEWSKI Oliwier                              5
  18. DONARSKI Kajetan                             -20
    marcinMarcin Zwięczak
  • Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
  1. WEDEL Jan                                      73
  2. WEDEL Krzysztof                             70
  3. GRODNICKI Mateusz                        61
  4. GRODNICKI Adrian                            54
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz              38
  6. GRACZYK Michał                              33
  7. JANUSZEWSKI Artur                         25
  8. MATUSIAK Mateusz                           5
  9. JANKOWIAK Jakub                            0
  10. BŁOCH Mateusz                                -5
  11. JANKOWIAK Jonasz                        -10
  12. ŁOŚ Szymon                                    -15
  13. MRÓZ Krzysztof                               -15
  14. JAROCKI Miłosz                               -25
  15. WILUŚ Jakub                                    -25
  16. DONARSKI Kazimierz                       -30
    puchar20003Jan Wedel

 

Klasyfikacja ministrantów za miesiąc październik 2015

PUNKTACJA ZA PAŻDZIERNIK 2015
Szkoła Podstawowa i młodsi

  1. BRZEZIŃSKI Miłosz             76
  2. WEDEL Marek                      75
  3. BRZEZIŃSKI Stanisław         65
    WEDEL Michał                      65
  4. ZWIĘCZAK Marcin                 53
  5. CIERZNIAKOWSKI Łukasz     51
  6. MAZUREK Mikołaj                 43
  7. RESZKOWSKI Jan                38
  8. BURCHARDT Sebastian         31
  9. WIATR Marcin                       23
  10. NIESTATEK Paweł                19
  11. BRZEZIŃSKI Jakub               15
  12. JAGODZIŃSKI Sebastian       13
  13. DONARSKI Kajetan                 5
  14. BINDEK Paweł                      -20
  15. ROJEWSKI Oliwier                -22
    Miłosz_Brzeziński Miłosz Brzeziński

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. WEDEL Jan                         90
  2. WEDEL Krzysztof                78
  3. GRODNICKI Adrian              61
  4. GRACZYK Michał                 57
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 51
  6. JANUSZEWSKI Artur           45
  7. GRODNICKI Mateusz           44
  8. MATUSIAK Mateusz            37
  9. JANKOWIAK Jakub              5
    JANKOWIAK Jonasz            5
  10. ŁOŚ Szymon                       -2
  11. JAROCKI Miłosz                -20
  12. BŁOCH Mateusz                 -25
    DONARSKI Kazimierz         -25
  13. MRÓZ Krzysztof                -30
  14. WILUŚ Jakub                     -35
    puchar20003Jan Wedel