Archiwum Tagów: za

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2017 r. 

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2017 r.
I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WEDEL Marek 57
2. WIATR Marcin 56
3. ZWIĘCZAK Marcin 52
4. WEDEL Michał 51
5. BRZEZIŃSKI Stanisław 40
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz 40
7. JAGODZIŃSKI Sebastian 38
8. BRZEZIŃSKI Miłosz 33
9. BRZEZIŃSKI Jakub 30
    JAGODZIŃSKI Kamil 30 
11. RESZKOWSKI Jan 29
12. NIESTATEK Paweł 28
13. ROJEWSKI Oliwier 26
14. ROJEWSKI Paweł 21
15. BURCHARDT Sebastian 13
16. BŁOCH Michał 11
17. RUTKOWSKI Kacper 10
18. DOMŻALSKI Aleksander 5
19. MAZUREK Mikołaj 0
20. RUDAK Maksymilian 0
21. ŁUKASIEWICZ Paweł -5 

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:     

1. WEDEL Krzysztof 57         
    WEDEL Jan 57     
3. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 35         
    NAWROT Aleksander 35     
5. GRODNICKI Adrian 30     
6. BINDEK Paweł 23     
7. JANKOWIAK Jonasz 11     
8. ŁOŚ Szymon 5   
9. JANKOWIAK Jakub -5

KRZYSZTOF WEDEL WYGRAŁ PO RAZ TRZECI Z RZĘDU,WIĘC ZDOBYWA PUCHAR PRZECHODNI NA WŁASNOŚĆ!!

Klasyfikacja ministrantów za październik 2017

PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2017 r.
SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. ZWIĘCZAK Marcin                        143
  2. WEDEL Marek                                 95
  3. BRZEZIŃSKI Stanisław                   94
  4. WIATR Marcin                                   91
  5. WEDEL Michał                                  89
  6. BRZEZIŃSKI Miłosz                          86
  7. RESZKOWSKI Jan                           63
  8. NIESTATEK Paweł                            61
  9. DOMŻALSKI Aleksander                   57
  10. BURCHARDT Sebastian                   50            
  11. JAGODZIŃSKI Sebastian                 48
  12. CIERZNIAKOWSKI Łukasz               44
    RUTKOWSKI Kacper                        44
  13. ROJEWSKI Oliwier                            42
  14. BŁOCH Michał                                   41
  15. BRZEZIŃSKI Jakub                           31
  16. JAGODZIŃSKI Kamil                         18
  17. ŁUKASIEWICZ Paweł                        16
  18. MAZUREK Mikołaj                             16
  19. RUDAK Maksymilian                           5
  20. ROJEWSKI Paweł                            -10

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. WEDEL Krzysztof                            89
  2. NAWROT Aleksander                      87
  3. WEDEL Jan                                      72
  4. BINDEK Paweł                                  44
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz             41
  6. GRODNICKI Adrian                           23
  7. ŁOŚ Szymon                                      18
  8. JANKOWIAK Jonasz                         10
  9. JANKOWIAK Jakub                             5

Klasyfikacja ministrantów za wrzesien 2017

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. WIATR Marcin                        62
  2. CIERZNIAKOWSKI Łukasz   48
    WEDEL Marek                       48
    WEDEL Michał                      48
  1. RESZKOWSKI Jan                44
  2. DOMŻALSKI Aleksander       38
  3. ZWIĘCZAK Marcin                36
  4. BRZEZIŃSKI Miłosz              30
    BRZEZIŃSKI Stanisław        30
    BRZEZIŃSKI Jakub              25
  1. RUTKOWSKI Kacper           21
  2. NIESTATEK Paweł               20
  3. MAZUREK Mikołaj               18
  4. BURCHARDT Sebastian     15
  5. BŁOCH Michał                     10
  6. JAGODZIŃSKI Kamil           10
    JAGODZIŃSKI Sebastian    10
    ŁUKASIEWICZ Paweł          10

19. RUDAK Maksymilian          -10

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. WEDEL Krzysztof                  58
  2. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 45
  3. WEDEL Jan                            43
  4. BINDEK Paweł                        35
  5. GRODNICKI Adrian                15
  6. JANKOWIAK Jakub                  5
  7. NAWROT Aleksander               5
  8. ŁOŚ Szymon                            0
  9. JANKOWIAK Jonasz               -5

Klasyfikacja ministrantów za czerwiec 2017

Szkoła Podstawowa:

  1. WIATR Marcin                     86
  2. WEDEL Marek                     62
    WEDEL Michał                    62
  3. ZWIĘCZAK Marcin               57
  4. RESZKOWSKI Jan               56
  5. JAGODZIŃSKI Sebastian     35
  6. BRZEZIŃSKI Miłosz              33
  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz   28
    JAGODZIŃSKI Kamil             28
  8. NIESTATEK Paweł                 27
  9. MAZUREK Mikołaj                 25
    BRZEZIŃSKI Jakub               25
    BŁOCH Michał                       25
  10. BRZEZIŃSKI Stanisław          20
  11. RUDAK Maksymilian              15
  12. RUTKOWSKI Kacper             13
  13. DOMŻALSKI Aleksander        10
  14. ŁUKASIEWICZ Paweł              0
  15. BURCHARDT Sebastian        -5 

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. WEDEL Jan                           62
  2. WEDEL Krzysztof                 58
  3. BINDEK Paweł                      54
  4. NAWROT Aleksander            46
  5. GRODNICKI Adrian               30
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 25
  7. JANKOWIAK Jakub                 0
    JANKOWIAK Jonasz               0
  8. ŁOŚ Szymon                          -5

Klasyfikacja ministrantów za kwiecień 2017

          PUNKTACJA ZA KWIECIEŃ 2017 r.


I. Szkoła Podstawowa:

1. ZWIĘCZAK Marcin   130
2. WIATR Marcin   110
3. WEDEL Marek   93
4. WEDEL Michał   81
5. RESZKOWSKI Jan   74
6. BRZEZIŃSKI Miłosz   58
7. BRZEZIŃSKI Jakub   55
    RUTKOWSKI Kacper   55
9. BRZEZIŃSKI Stanisław   53
    NIESTATEK Paweł   53
11. MAZUREK Mikołaj   40
12. CIERZNIAKOWSKI Łukasz   40
13. BURCHARDT Sebastian   38
      RUDAK Maksymilian    38
15. DOMŻALSKI Aleksander   35
16. JAGODZIŃSKI Sebastian   28
      ŁUKASIEWICZ Paweł   28
18. JAGODZIŃSKI Kamil   15

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. WEDEL Jan   81
2. WEDEL Krzysztof   81
3. BINDEK Paweł   58
    CIERZNIAKOWSKI Mateusz   58
5. GRODNICKI Adrian   48
6. JANKOWIAK Jakub   46
    JANKOWIAK Jonasz  46
8. NAWROT Aleksander   33
9. ŁOŚ Szymon   0

 

Klasyfikacja ministrantów za styczeń 2017

PUNKTACJA ZA STYCZEŃ 2017 r.

I. Szkoła Podstawowa i młodsi:


1. WEDEL Marek 40
2. ZWIĘCZAK Marcin 38
3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
    NIESTATEK Paweł 35
    WEDEL Michał 35
6. BRZEZIŃSKI Jakub 30
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 25
    RUTKOWSKI Kacper 25
9. BRZEZIŃSKI Stanisław 20
    BURCHARDT Sebastian 20
    RESZKOWSKI Jan 20
    RUDAK Maksymilian 20
13. JAGODZIŃSKI Sebastian 15
    WIATR Marcin 15
15. MAZUREK Mikołaj 10
    DOMŻALSKI Aleksander 10
    ŁUKASIEWICZ Paweł 10
18. GORZYCKI Oskar 5
    STOJAK Olivier 5
20. ROJEWSKI Oliwier 0

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 45
2. WEDEL Krzysztof 40
3. WEDEL Jan 35
4. GRODNICKI Adrian 25
5. BINDEK Paweł 20
6. JANKOWIAK Jakub 10
  JANKOWIAK Jonasz 10
8. ŁOŚ Szymon 5
9. DONARSKI Kajetan 0
GOŚCINIAK Kacper 0

Klasyfikacja ministrantów za grudzień 2016

PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2016 r.

I. Szkoła Podstawowa i młodsi:


1. RESZKOWSKI Jan              90
2. WIATR Marcin                     66
3. BRZEZIŃSKI Miłosz            63
4. ZWIĘCZAK Marcin              57
5. BRZEZIŃSKI Jakub             56
6. WEDEL Marek                     55
    WEDEL Michał                    55
8. MAZUREK Mikołaj               48
9. BRZEZIŃSKI Stanisław        43
10. BURCHARDT Sebastian     40
11. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
     NIESTATEK Paweł              35
13. JAGODZIŃSKI Sebastian    28
14. RUTKOWSKI Kacper          15
15. DOMŻALSKI Aleksander     10
GORZYCKI Oskar                    10
17. ŁUKASIEWICZ Paweł           0
18. ROJEWSKI Oliwier            -10

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. BINDEK Paweł                     95
2. WEDEL Jan                         63
    WEDEL Krzysztof                63
4. GRODNICKI Adrian              54
5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 30
6. JANKOWIAK Jakub              20
    JANKOWIAK Jonasz            20
8. ŁOŚ Szymon                      -10
    GOŚCINIAK Kacper            -10
10. DONARSKI Kajetan           -30
11. WILUŚ Jakub                    -35
12. STASZAŁEK Tomasz        -45

Klasyfikacja ministrantów za listopad 2016

     PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2016 r.

      Szkoła Podstawowa i młodsi:

1.     WEDEL Marek                                   62
2.     WEDEL Michał                                  59
3.     WIATR Marcin                                    57
4.     ZWIĘCZAK Marcin                             55
5.     BRZEZIŃSKIStanisław                      48
6.     RESZKOWSKI Jan                            44
7.     CIERZNIAKOWSKI Łukasz              38
8.     BRZEZIŃSKI Jakub                           35
9.     BRZEZIŃSKI Miłosz                          23
NIESTATEK Paweł                                    23
11. BURCHARDT Sebastian                    20
12. MAZUREK Mikołaj                              18
13. DOMŻALSKI Aleksander                   15
14. RUTKOWSKI        Kacper                   10
15. ŁUKASIEWICZ Paweł                           9
16. JAGODZIŃSKI Sebastian                    0
17.GORZYCKI Oskar                               -12
18.ROJEWSKI Oliwier                             -20

      Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

1. WEDEL Jan                                           62
    WEDEL Krzysztof                                 62
3. BINDEK Paweł                                       53
4. CIERZNIAKOWSKI Mateusz                43
5. GRODNICKI Adrian                               28
6. DONARSKI Kajetan                                5
7. JANKOWIAK Jakub                                0
JANKOWIAK Jonasz                                  0
9. ŁOŚ Szymon                                          -5
10. STASZAŁEK Tomasz                         -15