Archiwum Tagów: marzec

PUNKTACJA ZA MARZEC 2019 r

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. WIATR Marcin 75

  2. WEDEL Michał 73

  3. WEDEL Marek 71

  4. RESZKOWSKI Jan 60

  5. DOMŻALSKI Aleksander 46

  6. BURCHARDT Sebastian 36

  7. ŁUKASIEWICZ Paweł 21

          MAZUREK Mikołaj 21

  1. BRZEZIŃSKI Stanisław 18

  2. BRZEZIŃSKI Jakub 13

  3. RUTKOWSKI Kacper 8

  4. JAGODZIŃSKI Sebastian 5

          JAGODZIŃSKI Kamil 5

          JAVADYAN Edvard 5

   15. BŁOCH Michał -15

8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

  1. NAWROT Aleksander 78

  2. WEDEL Krzysztof 66

  3. SKALAK Dawid 57

  4. WEDEL Jan 50

  5. GRODNICKI Adrian 33

  6. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 20

          ROJEWSKI Oliwier 20

  1. NIESTATEK Paweł 13

  2. BRZEZIŃSKI Miłosz 8

Punktacja z marzec 2018

PUNKTACJA ZA MARZEC 2018 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:
1. WEDEL Marek 110
2. WIATR Marcin 90
3. WEDEL Michał 85
4. RESZKOWSKI Jan 75
5. BURCHARDT Sebastian 69
6. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 68
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 59
8. DOMŻALSKI Aleksander 55
9. MAZUREK Mikołaj 51
10. BRZEZIŃSKI Stanisław 49
11. ZWIĘCZAK Marcin 45
12. JAGODZIŃSKI Sebastian 44
13. BŁOCH Michał 41
14. NIESTATEK Paweł 37
15. JAGODZIŃSKI Kamil 34
16. ROJEWSKI Oliwier 33
ŁUKASIEWICZ Paweł 16
18. BRZEZIŃSKI Jakub 8
19. ROJEWSKI Paweł 5
20. RUTKOWSKI Kacper 0
21. RUDAK Maksymilian -30

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:
Krzysztof Wedel zdobył puchar przechodni na własność! Gratulujemy!


1. WEDEL Krzysztof 116
2. NAWROT Aleksander 95
3. WEDEL Jan 92
4. SKALAK Dawid 55
5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 38
6. GRODNICKI Adrian 35
7. JANKOWIAK Jonasz 23
8. JANKOWIAK Jakub 8
     BINDEK Paweł 8
10. ŁOŚ Szymon -5

Klasyfikacja ministrantów za marzec 2016

PUNKTACJA ZA MARZEC 2016 r.

Szkoła Podstawowa i młodsi:
Zdj_cie0125

  1. WIATR Marcin                    93
  2. WEDEL Michał                   89
    WEDEL Marek                    89
  1. MAZUREK Mikołaj               82
  2. RESZKOWSKI Jan              67
  3. BURCHARDT Sebastian       66
  4. ZWIĘCZAK Marcin               53
  5. BINDEK Paweł                     51
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz   51
    NIESTATEK Paweł               51

11.DOMŻALSKI Aleksander       46
12.GORZYCKI Oskar                45
BRZEZIŃSKI Stanisław             45
BRZEZIŃSKI Miłosz                  45

  1. BRZEZIŃSKI Jakub             30
  2. ŁUKASIEWICZ Paweł          15
  3. GO¦CINIAK Kacper              10
  4. JAGODZIŃSKI Sebastian      5
  5. MATUSIAK Łukasz               5
  6. ROJEWSKI Oliwier               5
    STOJAK Olivier                    5
  1. DONARSKI Kajetan             25

 Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

  1. WEDEL Jan                      92
  2. GRODNICKI Mateusz         91
  3. WEDEL Krzysztof              89
  4. GRODNICKI Adrian             78
  5. MATUSIAK Mateusz           66
  6. GRACZYK Michał               65
  7. JANUSZEWSKI Artur          61
  8. JANKOWIAK Jakub            58
    JANKOWIAK Jonasz           58
  1. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 43
  2. WILUŚ Jakub                       28
  3. ŁOŚ Szymon                       15
  4. MRÓZ Krzysztof                  10
  5. DONARSKI Kazimierz            0

Klasyfikacja ministrantów za marzec 2015

Szkoła Podstawowa i młodsi

  1. WEDEL Krzysztof                         96
  2. WEDEL Marek                              82
  3. MAZUREK Mikołaj                        71
  4. CIERZNIAKOWSKI Łukasz            70
  5. WEDEL Michał                              67
  6. BURCHARDT Sebastian                 65
  7. RESZKOWSKI Jan                        61
  8. BŁOCH Mateusz                            58
  9. NIESTATEK Paweł                        52
  10. BRZEZIŃSKI Miłosz                      46
  11. ZWIĘCZAK Marcin                         31
  12. BRZEZIŃSKI Jakub                       20
  13. BRZEZIŃSKI Stanisław                  20
  14. BINDEK Paweł                              19
  15. MICHALSKI Oliwier                        18
  16. JAGODZIŃSKI Sebastian               15
  17. ROJEWSKI Oliwier                        13
  18. DONARSKI Kajetan                        8
  19. BANDURA Kacper                          5
  20. GOŚCINIAK Kacper                     -12
    DSC_1318

 Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. GRODNICKI Adrian                         121
  2. JANKOWIAK Jakub                          96
  3. WEDEL Jan                                     86
  4. JANKOWIAK Jonasz                         85
  5. GRACZYK Michał                             84
  6. WILUŚ Jakub                                    74
  7. GRODNICKI Mateusz                        64
  8. JANUSZEWSKI Artur                        60
  9. PIECZYŃSKI Michał                         53
  10. MATUSIAK Mateusz                         52
  11. CIERZNIAKOWSKI Mateusz              49
  12. DONARSKI Kazimierz                       21
  13. POCIECHA Patryk                            5
  14. ŁOŚ Szymon                                    3
  15. MRÓZ Krzysztof                             -15
  16. JAROCKI Miłosz                             -30

(Adrian zdobył po raz drugi Puchar przechodni na własność wygrywając w styczniu, lutym i marcu 2015 r.)

DSC_1294