OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW I LEKTORÓW

XII NIEDZIELA ZWYKŁA C 19.06.2016 r.

  1. W sobotę 18 czerwca 2016 r. ministranci naszej Parafii rozegrali sparing w piłkę nożną z ministrantami Parafii pw. bł. Michała Kozala. Rozegrano dwie 20 min. połowy. Pierwszą wygrała nasza drużyna, a drugą przeciwnicy. Oto skład naszej drużyny: Sebastian Burchardt, Aleksander Domżalski, Mikołaj Mazurek, Jan Reszkowski, Krzysztof Wedel,  Michał Wedel, Marcin Wiatr.

Zdjęcia na stronie www.

  1. Proszę, aby wszyscy, którzy wiedzą, że będą obecni 2 lipca 2016 r. (od godz. 19.30) na naszym przedwakacyjnym spotkaniu ?ogniskowo-zabawowym? przy Domu Rekolekcyjnym jak najszybciej zapisali się na listę wszystkich z rodziny.

Proszę, aby Ojcowie chętni na grę w piłkę nożną przeciw lektorom starszym zgłosili się do mnie osobiście lub przez synów.

Mamy już teraz proszone są o przyniesienie jakiś słodkości lub sałatek ? proszę dać mi znać.