Archiwum Tagów: kwiecień

PUNKTACJA ZA KWIECIEŃ 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. JAVADYAN Edvard 107

  2. WIATR Marcin 90

  3. WEDEL Michał 84

  4. WEDEL Marek 81

  5. DOMŻALSKI Aleksander 72

  6. RESZKOWSKI Jan 61

  7. BRZEZIŃSKI Stanisław 56

  8. BRZEZIŃSKI Jakub 53

  9. BURCHARDT Sebastian 40

  10. RUTKOWSKI Kacper 36

  11. MAZUREK Mikołaj 28

  12. JAGODZIŃSKI Sebastian 25

       JAGODZIŃSKI Kamil 25

   14. ŁUKASIEWICZ Paweł 8

   15. JAROCH Mikołaj 5

   16. BŁOCH Michał -10

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

  1. SKALAK Dawid 94

  2. WEDEL Krzysztof 90

  3. NAWROT Aleksander 88

  4. WEDEL Jan 50

  5. ROJEWSKI Oliwier 35

  6. GRODNICKI Adrian 30

  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 20

  8. BRZEZIŃSKI Miłosz 10

  9. NIESTATEK Paweł 0

  10. ŁOŚ Szymon

Klasyfikacja ministrantów za kwiecień 2017

          PUNKTACJA ZA KWIECIEŃ 2017 r.


I. Szkoła Podstawowa:

1. ZWIĘCZAK Marcin   130
2. WIATR Marcin   110
3. WEDEL Marek   93
4. WEDEL Michał   81
5. RESZKOWSKI Jan   74
6. BRZEZIŃSKI Miłosz   58
7. BRZEZIŃSKI Jakub   55
    RUTKOWSKI Kacper   55
9. BRZEZIŃSKI Stanisław   53
    NIESTATEK Paweł   53
11. MAZUREK Mikołaj   40
12. CIERZNIAKOWSKI Łukasz   40
13. BURCHARDT Sebastian   38
      RUDAK Maksymilian    38
15. DOMŻALSKI Aleksander   35
16. JAGODZIŃSKI Sebastian   28
      ŁUKASIEWICZ Paweł   28
18. JAGODZIŃSKI Kamil   15

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. WEDEL Jan   81
2. WEDEL Krzysztof   81
3. BINDEK Paweł   58
    CIERZNIAKOWSKI Mateusz   58
5. GRODNICKI Adrian   48
6. JANKOWIAK Jakub   46
    JANKOWIAK Jonasz  46
8. NAWROT Aleksander   33
9. ŁOŚ Szymon   0

 

Klasyfikacja ministrantów za kwiecień 2016

     Szkoła Podstawowa i młodsi:

  1. WIATR Marcin                                    72
  2. BURCHARDT Sebastian                     48
  3. WEDEL Michał                                  45
     WEDEL Marek                                  45
  1. RESZKOWSKI Jan                             41
  2. NIESTATEK Paweł                             38
  3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz                 35
  4. GORZYCKI Oskar                              30
  5. ŁUKASIEWICZ Paweł                         25
  6. MAZUREK Mikołaj                              23
  7. BRZEZIŃSKI Stanisław                       20
    BRZEZIŃSKI Miłosz                           20
  1. DOMŻALSKI Aleksander                    15
    JAGODZIŃSKI Sebastian                   15

15.BRZEZIŃSKI Jakub                            10
16.ZWIĘCZAK Marcin                               8
17.GOŚCINIAK Kacper                             5
MATUSIAK Łukasz                              5
ROJEWSKI Oliwier                              5

20.BINDEK Paweł                                   -5

  1. STOJAK Olivier                               -30
  2. DONARSKI Kajetan                         -40

Marcin Wiatr wygrywając trzeci miesiąc z rzędu zdobył na własność „Puchar   przechodni”!

Zdj_cie0125

     Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. WEDEL Jan                                      45
    WEDEL Krzysztof                             45
  1. GRODNICKI Mateusz                        40

4. JANUSZEWSKI Artur                         35

  1. CIERZNIAKOWSKI Mateusz              33
  2. GRACZYK Michał                              20
    JANKOWIAK Jonasz                         20

8.MATUSIAK Mateusz                            15
JANKOWIAK Jakub                            15

  1. GRODNICKI Adrian                             5
  2. DONARSKI Kazimierz                         0
  3. ŁOŚ Szymon                                       -5
  4. WILUŚ Jakub                                     -30
  5. MRÓZ Krzysztof                               -35
    puchar20003

Klasyfikacja ministrantów za kwiecień 2015

PUNKTACJA ZA KWIECIEŃ 2015

Szkoła Podstawowa i młodsi

  1. WEDEL Krzysztof             79
  2. BURCHARDT Sebastian    65
  3. RESZKOWSKI Jan            60
  4. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 55
  5. WEDEL Michał                   55
  6. WEDEL Marek                   50
  7. MAZUREK Mikołaj             41
  8. ZWIĘCZAK Marcin            35
  9. BINDEK Paweł                 30
  10. JAGODZIŃSKI Sebastian  25
  11. ROJEWSKI Oliwier          23
  12. BRZEZIŃSKI Stanisław    20
  13. BRZEZIŃSKI Miłosz        15
  14. NIESTATEK Paweł          10
  15. BRZEZIŃSKI Jakub           5
  16. MICHALSKI Oliwier            5
  17. BŁOCH Mateusz                0
  18. BANDURA Kacper             0
  19. GO¦CINIAK Kacper            0
  20. DONARSKI Kajetan         – 5

Krzysztof Wedel zdobył na własność Puchar Przechodni wygrywając klasyfikację punktową po raz 3 z rzędu.

DSC_1318
 Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. MATUSIAK Mateusz    90
  2. GRODNICKI Adrian     87
  3. GRODNICKI Mateusz   81
  4. GRACZYK Michał                 73
  5. WEDEL Jan                         73
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 55
  7. JANUSZEWSKI Artur           50
  8. JANKOWIAK Jonasz           40
  9. JANKOWIAK Jakub             40
  10. PIECZYŃSKI Michał            40
  11. POCIECHA Patryk               20
  12. WILUŚ Jakub                      13
  13. DONARSKI Kazimierz         10
  14. JAROCKI Miłosz                   0
  15. ŁOŚ Szymon                     -10
  16. MRÓZ Krzysztof                -15

DSC_8496
Mateusz Matusiak zdobył puchar za kwiecień 2015