Archiwum Tagów: ministrantów

Sparing ministrantów z parafią pw. Przemienienia Pańskiego

Dnia 4 listopada 2017 r. drużyna ministrancka z naszej parafii rozegrała sparing z parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Bydgoszczy (Opławiec). Skład naszej druzyny: Oliwier Rojewski, Paweł Niestatek, Marcin Wiatr, Michał Wedel, Paweł Rojewski, Michał Błoch, Sebastian Jagodziński, Kamil Jagodziński, Stanisław Brzeziński, Olek Domżalski.
Krótki filmik 

Klasyfikacja ministrantów za październik 2017

PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2017 r.
SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. ZWIĘCZAK Marcin                        143
  2. WEDEL Marek                                 95
  3. BRZEZIŃSKI Stanisław                   94
  4. WIATR Marcin                                   91
  5. WEDEL Michał                                  89
  6. BRZEZIŃSKI Miłosz                          86
  7. RESZKOWSKI Jan                           63
  8. NIESTATEK Paweł                            61
  9. DOMŻALSKI Aleksander                   57
  10. BURCHARDT Sebastian                   50            
  11. JAGODZIŃSKI Sebastian                 48
  12. CIERZNIAKOWSKI Łukasz               44
    RUTKOWSKI Kacper                        44
  13. ROJEWSKI Oliwier                            42
  14. BŁOCH Michał                                   41
  15. BRZEZIŃSKI Jakub                           31
  16. JAGODZIŃSKI Kamil                         18
  17. ŁUKASIEWICZ Paweł                        16
  18. MAZUREK Mikołaj                             16
  19. RUDAK Maksymilian                           5
  20. ROJEWSKI Paweł                            -10

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. WEDEL Krzysztof                            89
  2. NAWROT Aleksander                      87
  3. WEDEL Jan                                      72
  4. BINDEK Paweł                                  44
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz             41
  6. GRODNICKI Adrian                           23
  7. ŁOŚ Szymon                                      18
  8. JANKOWIAK Jonasz                         10
  9. JANKOWIAK Jakub                             5

Klasyfikacja ministrantów za wrzesien 2017

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. WIATR Marcin                        62
  2. CIERZNIAKOWSKI Łukasz   48
    WEDEL Marek                       48
    WEDEL Michał                      48
  1. RESZKOWSKI Jan                44
  2. DOMŻALSKI Aleksander       38
  3. ZWIĘCZAK Marcin                36
  4. BRZEZIŃSKI Miłosz              30
    BRZEZIŃSKI Stanisław        30
    BRZEZIŃSKI Jakub              25
  1. RUTKOWSKI Kacper           21
  2. NIESTATEK Paweł               20
  3. MAZUREK Mikołaj               18
  4. BURCHARDT Sebastian     15
  5. BŁOCH Michał                     10
  6. JAGODZIŃSKI Kamil           10
    JAGODZIŃSKI Sebastian    10
    ŁUKASIEWICZ Paweł          10

19. RUDAK Maksymilian          -10

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. WEDEL Krzysztof                  58
  2. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 45
  3. WEDEL Jan                            43
  4. BINDEK Paweł                        35
  5. GRODNICKI Adrian                15
  6. JANKOWIAK Jakub                  5
  7. NAWROT Aleksander               5
  8. ŁOŚ Szymon                            0
  9. JANKOWIAK Jonasz               -5

Klasyfikacja roczna ministrantów

PUNKTACJA ROCZNA 2016/2017

 Szkoła Podstawowa i młodsi

  1. ZWIĘCZAK Marcin                              846
  2. WIATR Marcin                                     734
  3. WEDEL Marek                                     695
  4. WEDEL Michał                                      614
  5. RESZKOWSKI Jan                                520
  6. NIESTATEK Paweł                                367
  7. BRZEZIŃSKI Jakub                               337
  8. CIERZNIAKOWSKI Łukasz                    323
  9. BRZEZIŃSKI Stanisław                          321
  10. BRZEZIŃSKI Miłosz                               313
  11. MAZUREK Mikołaj                                  283
  12. RUTKOWSKI Kacper                              243
  13. JAGODZIŃSKI Sebastian                       242
  14. BURCHARDT Sebastian                         208
  15. DOMŻALSKI Aleksander                         169  
  16. JAGODZIŃSKI Kamil                                 84
  17. BŁOCH Michał                                           44
  18. ŁUKASIEWICZ Paweł                                32

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. WEDEL Jan                          637
  2. WEDEL Krzysztof                634
  3. BINDEK Paweł                      433
  4. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 334
  5. GRODNICKI Adrian               288
  6. JANKOWIAK Jakub               120
  7. NAWROT Aleksander            108
  8. JANKOWIAK Jonasz              100
  9. ŁOŚ Szymon                           -65

 

Klasyfikacja ministrantów za czerwiec 2017

Szkoła Podstawowa:

  1. WIATR Marcin                     86
  2. WEDEL Marek                     62
    WEDEL Michał                    62
  3. ZWIĘCZAK Marcin               57
  4. RESZKOWSKI Jan               56
  5. JAGODZIŃSKI Sebastian     35
  6. BRZEZIŃSKI Miłosz              33
  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz   28
    JAGODZIŃSKI Kamil             28
  8. NIESTATEK Paweł                 27
  9. MAZUREK Mikołaj                 25
    BRZEZIŃSKI Jakub               25
    BŁOCH Michał                       25
  10. BRZEZIŃSKI Stanisław          20
  11. RUDAK Maksymilian              15
  12. RUTKOWSKI Kacper             13
  13. DOMŻALSKI Aleksander        10
  14. ŁUKASIEWICZ Paweł              0
  15. BURCHARDT Sebastian        -5 

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. WEDEL Jan                           62
  2. WEDEL Krzysztof                 58
  3. BINDEK Paweł                      54
  4. NAWROT Aleksander            46
  5. GRODNICKI Adrian               30
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 25
  7. JANKOWIAK Jakub                 0
    JANKOWIAK Jonasz               0
  8. ŁOŚ Szymon                          -5

Klasyfikacja ministrantów za kwiecień 2017

          PUNKTACJA ZA KWIECIEŃ 2017 r.


I. Szkoła Podstawowa:

1. ZWIĘCZAK Marcin   130
2. WIATR Marcin   110
3. WEDEL Marek   93
4. WEDEL Michał   81
5. RESZKOWSKI Jan   74
6. BRZEZIŃSKI Miłosz   58
7. BRZEZIŃSKI Jakub   55
    RUTKOWSKI Kacper   55
9. BRZEZIŃSKI Stanisław   53
    NIESTATEK Paweł   53
11. MAZUREK Mikołaj   40
12. CIERZNIAKOWSKI Łukasz   40
13. BURCHARDT Sebastian   38
      RUDAK Maksymilian    38
15. DOMŻALSKI Aleksander   35
16. JAGODZIŃSKI Sebastian   28
      ŁUKASIEWICZ Paweł   28
18. JAGODZIŃSKI Kamil   15

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. WEDEL Jan   81
2. WEDEL Krzysztof   81
3. BINDEK Paweł   58
    CIERZNIAKOWSKI Mateusz   58
5. GRODNICKI Adrian   48
6. JANKOWIAK Jakub   46
    JANKOWIAK Jonasz  46
8. NAWROT Aleksander   33
9. ŁOŚ Szymon   0

 

Klasyfikacja ministrantów za styczeń 2017

PUNKTACJA ZA STYCZEŃ 2017 r.

I. Szkoła Podstawowa i młodsi:


1. WEDEL Marek 40
2. ZWIĘCZAK Marcin 38
3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
    NIESTATEK Paweł 35
    WEDEL Michał 35
6. BRZEZIŃSKI Jakub 30
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 25
    RUTKOWSKI Kacper 25
9. BRZEZIŃSKI Stanisław 20
    BURCHARDT Sebastian 20
    RESZKOWSKI Jan 20
    RUDAK Maksymilian 20
13. JAGODZIŃSKI Sebastian 15
    WIATR Marcin 15
15. MAZUREK Mikołaj 10
    DOMŻALSKI Aleksander 10
    ŁUKASIEWICZ Paweł 10
18. GORZYCKI Oskar 5
    STOJAK Olivier 5
20. ROJEWSKI Oliwier 0

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 45
2. WEDEL Krzysztof 40
3. WEDEL Jan 35
4. GRODNICKI Adrian 25
5. BINDEK Paweł 20
6. JANKOWIAK Jakub 10
  JANKOWIAK Jonasz 10
8. ŁOŚ Szymon 5
9. DONARSKI Kajetan 0
GOŚCINIAK Kacper 0

Klasyfikacja ministrantów za grudzień 2016

PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2016 r.

I. Szkoła Podstawowa i młodsi:


1. RESZKOWSKI Jan              90
2. WIATR Marcin                     66
3. BRZEZIŃSKI Miłosz            63
4. ZWIĘCZAK Marcin              57
5. BRZEZIŃSKI Jakub             56
6. WEDEL Marek                     55
    WEDEL Michał                    55
8. MAZUREK Mikołaj               48
9. BRZEZIŃSKI Stanisław        43
10. BURCHARDT Sebastian     40
11. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
     NIESTATEK Paweł              35
13. JAGODZIŃSKI Sebastian    28
14. RUTKOWSKI Kacper          15
15. DOMŻALSKI Aleksander     10
GORZYCKI Oskar                    10
17. ŁUKASIEWICZ Paweł           0
18. ROJEWSKI Oliwier            -10

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. BINDEK Paweł                     95
2. WEDEL Jan                         63
    WEDEL Krzysztof                63
4. GRODNICKI Adrian              54
5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 30
6. JANKOWIAK Jakub              20
    JANKOWIAK Jonasz            20
8. ŁOŚ Szymon                      -10
    GOŚCINIAK Kacper            -10
10. DONARSKI Kajetan           -30
11. WILUŚ Jakub                    -35
12. STASZAŁEK Tomasz        -45