Archiwum Tagów: luty

PUNKTACJA ZA LUTY 2019 r

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. RESZKOWSKI Jan 46
2. DOMŻALSKI Aleksander 30
3. WEDEL Michał 28
     WEDEL Marek 28
5. BRZEZIŃSKI Stanisław 18
6. WIATR Marcin 13
7. BURCHARDT Sebastian 10
8. BRZEZIŃSKI Jakub 5
9. JAGODZIŃSKI Sebastian -5
    RUTKOWSKI Kacper -5
11. JAGODZIŃSKI Kamil -10
     ŁUKASIEWICZ Paweł -10
     MAZUREK Mikołaj -10
     BŁOCH Michał -10
15. YAVARDYAN Edvard -20
16. SZALA Xavier -25
      ROJEWSKI Paweł -25

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. WEDEL Krzysztof 54
2. NAWROT Aleksander 43
3. SKALAK Dawid 28
4. WEDEL Jan 23
5. GRODNICKI Adrian 15
6. NIESTATEK Paweł 10
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 5
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz 5
9. ŁOŚ Szymon -5
10. ROJEWSKI Oliwier -25

Punktacja z luty 2018

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WEDEL Marek 65
    WEDEL Michał 65
3. RESZKOWSKI Jan 51
4. WIATR Marcin 39
5. ZWIĘCZAK Marcin 31
6. MAZUREK Mikołaj 23
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 21
8. BURCHARDT Sebastian 20
    DOMŻALSKI Aleksander 20
10. NIESTATEK Paweł 18
11. BRZEZIŃSKI Stanisław 10
12. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 5
      ŁUKASIEWICZ Paweł 5
14. JAGODZIŃSKI Kamil 3
     JAGODZIŃSKI Sebastian 3
16. BRZEZIŃSKI Jakub 0
17. ROJEWSKI Oliwier -5
18. ROJEWSKI Paweł -15
19. BŁOCH Michał -20
20. RUDAK Maksymilian -30
RUTKOWSKI Kacper -30

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. WEDEL Krzysztof 62
2. WEDEL Jan 56
3. NAWROT Aleksander 54
4. SKALAK Dawid 41
5. JANKOWIAK Jonasz 10
6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 5
    GRODNICKI Adrian 5
    JANKOWIAK Jakub 5
9. ŁOŚ Szymon -5
10. BINDEK Paweł -5

Klasyfikacja ministrantów za luty 2016

PUNKTACJA ZA LUTY 2016 r.
Szkoła Podstawowa i młodsi:
Zdj_cie0125

  1. WIATR Marcin                        78
  2. WEDEL Michał                       61
  3. BURCHARDT Sebastian         60
  4. WEDEL Marek                        58
  5. GORZYCKI Oskar                   51
  6. RESZKOWSKI Jan                 45
  7. DOMŻALSKI Aleksander         43
  8. MAZUREK Mikołaj                  37
  9. ZWIĘCZAK Marcin                 34
  10. CIERZNIAKOWSKI Łukasz    30
  11. STOJAK Olivier                     29
  12. NIESTATEK Paweł                23
  13. BRZEZIŃSKI Stanisław          20
    GOŚCINIAK Kacper               20
  1. BRZEZIŃSKI Jakub               15
    MATUSIAK Łukasz                15
  1. BINDEK Paweł                      13
  2. ŁUKASIEWICZ Paweł            10
  3. BRZEZIŃSKI Miłosz               0
    JAGODZIŃSKI Sebastian        0
  1. ROJEWSKI Oliwier              -30
  2. DONARSKI Kajetan             -35

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

  1. WEDEL Jan                         75
    WEDEL Krzysztof                75
  1. GRODNICKI Mateusz           62
  2. GRODNICKI Adrian               60
  3. JANUSZEWSKI Artur            38
  4. GRACZYK Michał                 36
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 35
  6. JANKOWIAK Jakub             25
    JANKOWIAK Jonasz           25
  1. DONARSKI Kazimierz         15
    MATUSIAK Mateusz           15
  1. WILUŚ Jakub                      0
    ŁOŚ Szymon                      0
  1. MRÓZ Krzysztof                -5

Klasyfikacja ministrantów za luty 2015

PUNKTACJA ZA LUTY 2015

I. Szkoła Podstawowa i młodsi
1. WEDEL Krzysztof 51
2. WEDEL Michał 46
WEDEL Marek
4. BURCHARDT Sebastian 44
5. RESZKOWSKI Jan 34
6. BINDEK Paweł 33
7. DONARSKI Kajetan 25
8. MAZUREK Mikołaj 24
9. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 20
10. BRZEZIŃSKI Jakub 18
ZWIĘCZAK Marcin 18
12. BANDURA Kacper 15
BRZEZIŃSKI Miłosz 15
BŁOCH Mateusz 15
JAGODZIŃSKI Sebastian 15
16. BRZEZIŃSKI Stanisław 11
17. ROJEWSKI Oliwier -7
18. GOŚCINIAK Kacper -10
19. NIESTATEK Paweł -12
DSC_1318

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne
1. GRODNICKI Adrian 61
2. GRACZYK Michał 60
3. WEDEL Jan 54
4. GRODNICKI Mateusz 50
5. JANUSZEWSKI Artur 43
6. JANKOWIAK Jakub 41
JANKOWIAK Jonasz 41
8. WILUŚ Jakub 21
9. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 20
10. PIECZYŃSKI Michał 18
11. DONARSKI Kazimierz 15
12. ŁOŚ Szymon 13
13. MATUSIAK Mateusz 5
14. MRÓZ Krzysztof 0
15. POCIECHA Patryk -5
16. JAROCKI Miłosz -25

DSC_1294