Archiwum Tagów: klasyfikacja

Klasyfikacja ministrantów za styczeń 2017

PUNKTACJA ZA STYCZEŃ 2017 r.

I. Szkoła Podstawowa i młodsi:


1. WEDEL Marek 40
2. ZWIĘCZAK Marcin 38
3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
    NIESTATEK Paweł 35
    WEDEL Michał 35
6. BRZEZIŃSKI Jakub 30
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 25
    RUTKOWSKI Kacper 25
9. BRZEZIŃSKI Stanisław 20
    BURCHARDT Sebastian 20
    RESZKOWSKI Jan 20
    RUDAK Maksymilian 20
13. JAGODZIŃSKI Sebastian 15
    WIATR Marcin 15
15. MAZUREK Mikołaj 10
    DOMŻALSKI Aleksander 10
    ŁUKASIEWICZ Paweł 10
18. GORZYCKI Oskar 5
    STOJAK Olivier 5
20. ROJEWSKI Oliwier 0

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
1. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 45
2. WEDEL Krzysztof 40
3. WEDEL Jan 35
4. GRODNICKI Adrian 25
5. BINDEK Paweł 20
6. JANKOWIAK Jakub 10
  JANKOWIAK Jonasz 10
8. ŁOŚ Szymon 5
9. DONARSKI Kajetan 0
GOŚCINIAK Kacper 0

Klasyfikacja ministrantów za grudzień 2016

PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2016 r.

I. Szkoła Podstawowa i młodsi:


1. RESZKOWSKI Jan              90
2. WIATR Marcin                     66
3. BRZEZIŃSKI Miłosz            63
4. ZWIĘCZAK Marcin              57
5. BRZEZIŃSKI Jakub             56
6. WEDEL Marek                     55
    WEDEL Michał                    55
8. MAZUREK Mikołaj               48
9. BRZEZIŃSKI Stanisław        43
10. BURCHARDT Sebastian     40
11. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
     NIESTATEK Paweł              35
13. JAGODZIŃSKI Sebastian    28
14. RUTKOWSKI Kacper          15
15. DOMŻALSKI Aleksander     10
GORZYCKI Oskar                    10
17. ŁUKASIEWICZ Paweł           0
18. ROJEWSKI Oliwier            -10

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. BINDEK Paweł                     95
2. WEDEL Jan                         63
    WEDEL Krzysztof                63
4. GRODNICKI Adrian              54
5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 30
6. JANKOWIAK Jakub              20
    JANKOWIAK Jonasz            20
8. ŁOŚ Szymon                      -10
    GOŚCINIAK Kacper            -10
10. DONARSKI Kajetan           -30
11. WILUŚ Jakub                    -35
12. STASZAŁEK Tomasz        -45

Klasyfikacja ministrantów za listopad 2016

     PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2016 r.

      Szkoła Podstawowa i młodsi:

1.     WEDEL Marek                                   62
2.     WEDEL Michał                                  59
3.     WIATR Marcin                                    57
4.     ZWIĘCZAK Marcin                             55
5.     BRZEZIŃSKIStanisław                      48
6.     RESZKOWSKI Jan                            44
7.     CIERZNIAKOWSKI Łukasz              38
8.     BRZEZIŃSKI Jakub                           35
9.     BRZEZIŃSKI Miłosz                          23
NIESTATEK Paweł                                    23
11. BURCHARDT Sebastian                    20
12. MAZUREK Mikołaj                              18
13. DOMŻALSKI Aleksander                   15
14. RUTKOWSKI        Kacper                   10
15. ŁUKASIEWICZ Paweł                           9
16. JAGODZIŃSKI Sebastian                    0
17.GORZYCKI Oskar                               -12
18.ROJEWSKI Oliwier                             -20

      Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

1. WEDEL Jan                                           62
    WEDEL Krzysztof                                 62
3. BINDEK Paweł                                       53
4. CIERZNIAKOWSKI Mateusz                43
5. GRODNICKI Adrian                               28
6. DONARSKI Kajetan                                5
7. JANKOWIAK Jakub                                0
JANKOWIAK Jonasz                                  0
9. ŁOŚ Szymon                                          -5
10. STASZAŁEK Tomasz                         -15

Klasyfikacja ministrantów za październik 2016

PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2016 r.

 Szkoła Podstawowa i młodsi:

marcin

1.     ZWIĘCZAK Marcin                           102
2.     WIATR Marcin                                   100
3.     WEDEL Marek                                    98
4.     WEDEL Michał                                    80
5.     BRZEZIŃSKI Miłosz                            65
6.     RUTKOWSKI Kacper                          60
7.     RESZKOWSKI Jan                             52
8.     BRZEZIŃSKI Stanisław                      46
DOMŻALSKI Aleksander                            46
JAGODZIŃSKI Sebastian                           46
11.BURCHARDT Sebastian                        45
12.CIERZNIAKOWSKI Łukasz                    44
13.MAZUREK Mikołaj                                  36
14.NIESTATEK Paweł                                 33
15.BRZEZIŃSKI Jakub                                31
16.GORZYCKI Oskar                                   -2
17.ŁUKASIEWICZ Paweł                             -5

 Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

1. WEDEL Jan                                          83
2. WEDEL Krzysztof                               74
3. CIERZNIAKOWSKI Mateusz              57
    GRODNICKI Adrian                            57
5. BINDEK Paweł                                     31
6. STASZAŁEK Tomasz                           13
7. JANKOWIAK Jakub                               5
8. DONARSKI Kajetan                               0
9. JANKOWIAK Jonasz                            -5
10. ŁOŚ Szymon                                     -15
11. GOŚCINIAK Kacper                          -35

Klasyfikacja ministrantów za wrzesień 2016

PUNKTACJA ZA WRZESIEŃ 2016 r.

 Podstawowa i młodsi:
Zdj_cie0125

1.     WIATR Marcin                                    58
2.     RESZKOWSKI Jan                            51
        WEDEL Michał                                    51
        WEDEL Marek                                    51
5.     ZWIĘCZAK Marcin                             48
6.     BRZEZIŃSKI Jakub                            30
7.     BRZEZIŃSKI Miłosz                           28
        BRZEZIŃSKIStanisław                      28
9.     BURCHARDT Sebastian                  25
      CIERZNIAKOWSKI Łukasz                 25
11. DOMŻALSKI Aleksander                     23
12.NIESTATEK Paweł                                20
13. MAZUREK Mikołaj                               18
14.GORZYCKI Oskar                                 15
    JAGODZIŃSKI Sebastian                     15
16.RUTKOWSKI Kacper                          13
17.ŁUKASIEWICZ Paweł                          0
18.STOJAK Olivier                                    -5
19.ROJEWSKI Oliwier                             -10

     Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

1. WEDEL Jan                                           51
2. WEDEL Krzysztof                                48
3.CIERZNIAKOWSKI Mateusz                35
4. GRODNICKI Adrian                              25
5. JANKOWIAK Jakub                                 0
    JANKOWIAK Jonasz                               0
7. BINDEK Paweł                                       -5
9. DONARSKI Kajetan                             -15
    ŁOŚ Szymon                                          -15
11. GOŚCINIAK Kacper                           -35

Klasyfikacja ministrantów za czerwiec 2016

PUNKTACJA ZA CZERWIEC 2016 r.

        Szkoła Podstawowa i młodsi:
Zdj_cie0125

1.     WIATR Marcin                                   78
2.     WEDEL Michał                                  49
        WEDEL Marek                                   49
4.     BRZEZIŃSKIStanisław                      43
5.     ZWIĘCZAK Marcin                             42
6.     RESZKOWSKI Jan                             36
7.     DOMŻALSKI Aleksander                  35
8.     BINDEK Paweł                                    27
MAZUREK Mikołaj                             27
10.BRZEZIŃSKI Jakub                              20
11.CIERZNIAKOWSKI Łukasz                 15
ŁUKASIEWICZ Paweł                         15
13.BRZEZIŃSKI Miłosz                              8
GORZYCKI Oskar                                 8
RUTKOWSKIKacper                            8
16.JAGODZIŃSKI Sebastian                   5
17.BURCHARDT Sebastian                     0
MATUSIAK Łukasz                              0
19. NIESTATEK Paweł                             -2
20.DONARSKI Kajetan                           -15
21.STOJAK Olivier                                  -35
GOŚCINIAK Kacper                          -35
23.ROJEWSKI Oliwier                            -45

      Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
DSC_1318

1. WEDEL Krzysztof                               54
2. GRODNICKI Mateusz                         51
3. WEDEL Jan                                         49
4.GRODNICKI Adrian                              46
5. JANUSZEWSKI Artur                          35
6. MATUSIAK Mateusz                           27
7. GRACZYK Michał                               15
8. CIERZNIAKOWSKI Mateusz               5
9. DONARSKI Kazimierz                         0
10. JANKOWIAK Jakub                          -2
JANKOWIAK Jonasz                          -2
12. ŁOŚ Szymon                                     -5
13. MRÓZ Krzysztof                              -45
WILUŚ Jakub                                   -45

Klasyfikacja ministrantów za kwiecień 2016

     Szkoła Podstawowa i młodsi:

  1. WIATR Marcin                                    72
  2. BURCHARDT Sebastian                     48
  3. WEDEL Michał                                  45
     WEDEL Marek                                  45
  1. RESZKOWSKI Jan                             41
  2. NIESTATEK Paweł                             38
  3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz                 35
  4. GORZYCKI Oskar                              30
  5. ŁUKASIEWICZ Paweł                         25
  6. MAZUREK Mikołaj                              23
  7. BRZEZIŃSKI Stanisław                       20
    BRZEZIŃSKI Miłosz                           20
  1. DOMŻALSKI Aleksander                    15
    JAGODZIŃSKI Sebastian                   15

15.BRZEZIŃSKI Jakub                            10
16.ZWIĘCZAK Marcin                               8
17.GOŚCINIAK Kacper                             5
MATUSIAK Łukasz                              5
ROJEWSKI Oliwier                              5

20.BINDEK Paweł                                   -5

  1. STOJAK Olivier                               -30
  2. DONARSKI Kajetan                         -40

Marcin Wiatr wygrywając trzeci miesiąc z rzędu zdobył na własność „Puchar   przechodni”!

Zdj_cie0125

     Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. WEDEL Jan                                      45
    WEDEL Krzysztof                             45
  1. GRODNICKI Mateusz                        40

4. JANUSZEWSKI Artur                         35

  1. CIERZNIAKOWSKI Mateusz              33
  2. GRACZYK Michał                              20
    JANKOWIAK Jonasz                         20

8.MATUSIAK Mateusz                            15
JANKOWIAK Jakub                            15

  1. GRODNICKI Adrian                             5
  2. DONARSKI Kazimierz                         0
  3. ŁOŚ Szymon                                       -5
  4. WILUŚ Jakub                                     -30
  5. MRÓZ Krzysztof                               -35
    puchar20003

Klasyfikacja ministrantów za marzec 2016

PUNKTACJA ZA MARZEC 2016 r.

Szkoła Podstawowa i młodsi:
Zdj_cie0125

  1. WIATR Marcin                    93
  2. WEDEL Michał                   89
    WEDEL Marek                    89
  1. MAZUREK Mikołaj               82
  2. RESZKOWSKI Jan              67
  3. BURCHARDT Sebastian       66
  4. ZWIĘCZAK Marcin               53
  5. BINDEK Paweł                     51
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz   51
    NIESTATEK Paweł               51

11.DOMŻALSKI Aleksander       46
12.GORZYCKI Oskar                45
BRZEZIŃSKI Stanisław             45
BRZEZIŃSKI Miłosz                  45

  1. BRZEZIŃSKI Jakub             30
  2. ŁUKASIEWICZ Paweł          15
  3. GO¦CINIAK Kacper              10
  4. JAGODZIŃSKI Sebastian      5
  5. MATUSIAK Łukasz               5
  6. ROJEWSKI Oliwier               5
    STOJAK Olivier                    5
  1. DONARSKI Kajetan             25

 Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

  1. WEDEL Jan                      92
  2. GRODNICKI Mateusz         91
  3. WEDEL Krzysztof              89
  4. GRODNICKI Adrian             78
  5. MATUSIAK Mateusz           66
  6. GRACZYK Michał               65
  7. JANUSZEWSKI Artur          61
  8. JANKOWIAK Jakub            58
    JANKOWIAK Jonasz           58
  1. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 43
  2. WILUŚ Jakub                       28
  3. ŁOŚ Szymon                       15
  4. MRÓZ Krzysztof                  10
  5. DONARSKI Kazimierz            0