Punktacja za grudzień 2019

 PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):


1. BRZEZIŃSKI Jakub 48
2. WANECKI Damian 41
    WEDEL Marek 41
4. DOMŻALSKI Aleksander 35
RUSZKIEWICZ Paweł 35
6. JAGODZIŃSKI Sebastian 33
    JAROCH Mikołaj 33
8. BŁOCH Michał 30
    BRZEZIŃSKI Stanisław 30
10. JAGODZIŃSKI Kamil 20
11. CHOJNACKI Mateusz 10
12. ŁUKASIEWICZ Paweł -5
13. RUTKOWSKI Kacper -20

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. RESZKOWSKI Jan 81
2. NAWROT Aleksander 63
3. WEDEL Krzysztof 57
4. WIATR Marcin 49
5. WEDEL Michał 44
6. SKALAK Dawid 43
7. MAZUREK Mikołaj 38
8. BRZEZIŃSKI Miłosz 36
9. JAVADYAN Edvard 35
10. ROJEWSKI Oliwier 30
11. BURCHARDT Sebastian 20

Turniej mikołajkowy 14.12.2019

W sobotę 14 grudnia 2019 r. odbył się Diecezjalny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza, w którym uczestniczyli przedstawiciele naszej parafii. W kategorii klas 3-5 SP I msc. zdobył Paweł Łukasiewicz, a II msc. Kamil Jagodziński, w kategorii klas 6-8 SP startował Paweł Ruszkiewicz, w kategorii szkół ponadpodstawowych IV msc. zdobył Krzysztof Wedel, a w kategorii „Open” zwyciężył ks. Mateusz Nowak. Gratulujemy!

Więcej można przeczytać na stronie diecezji

PUNKTACJA za listopad 2019

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. WEDEL Marek 41
2. JAROCH Mikołaj 40
3. JAGODZIŃSKI Kamil 33
4. WANECKI Damian 30
5. JAGODZIŃSKI Sebastian 26
6. BRZEZIŃSKI Stanisław 21
7. BRZEZIŃSKI Jakub 20
8. DOMŻALSKI Aleksander 10
9. BŁOCH Michał 5
10. RUSZKIEWICZ Paweł 0
11. CHOJNACKI Mateusz -10
12. ŁUKASIEWICZ Paweł -15
13. RUTKOWSKI Kacper -20

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. WEDEL Krzysztof 64
2. RESZKOWSKI Jan 61
    WIATR Marcin 61
4. NAWROT Aleksander 55
5. SKALAK Dawid 25
    WEDEL Michał 25
7. MAZUREK Mikołaj 15
8. JAVADYAN Edvard 10
    ROJEWSKI Oliwier 10
10. BRZEZIŃSKI Miłosz 5
11. BURCHARDT Sebastian 0

PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2019

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. BRZEZIŃSKI Jakub 99
2. JAROCH Mikołaj 91
3. BRZEZIŃSKI Stanisław 55
4. JAGODZIŃSKI Sebastian 53
5. JAGODZIŃSKI Kamil 47
    WEDEL Marek 47
7. BŁOCH Michał 46
8. WANECKI Damian 39
9. DOMŻALSKI Aleksander 5
10. CHOJNACKI Mateusz 3
11. RUSZKIEWICZ Paweł 0
12. ŁUKASIEWICZ Paweł -25
13. RUTKOWSKI Kacper -10

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. NAWROT Aleksander 74
2. WIATR Marcin 71
3. WEDEL Krzysztof 60
4. RESZKOWSKI Jan 48
5. WEDEL Michał 44
6. MAZUREK Mikołaj 43
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 32
8. JAVADYAN Edvard 26
9. ROJEWSKI Oliwier 15
    SKALAK Dawid 15
11. BURCHARDT Sebastian -15

PUNKTACJA ZA WRZESIEŃ 2019 r.

PUNKTACJA ZA WRZESIEŃ 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):


1. JAROCH Mikołaj 50
2. WANECKI Damian 43
3. WEDEL Marek 40
4. BŁOCH Michał 25
    JAGODZIŃSKI Kamil 25
    JAGODZIŃSKI Sebastian 25
    RUSZKIEWICZ Paweł 25
8. DOMŻALSKI Aleksander 20
9. CHOJNACKI Mateusz 15
10. BRZEZIŃSKI Jakub 10
      BRZEZIŃSKI Stanisław 10
12. ŁUKASIEWICZ Paweł -5
13. RUTKOWSKI Kacper -10

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. WEDEL Krzysztof 45
2. WIATR Marcin 44
3. RESZKOWSKI Jan 43
4. JAVADYAN Edvard 35
    WEDEL Michał 35
6. BRZEZIŃSKI Miłosz 25
    NAWROT Aleksander 25
8. SKALAK Dawid 20
9. BURCHARDT Sebastian 10
10. ROJEWSKI Oliwier 0
11. MAZUREK Mikołaj -2

PUNKTACJA ROCZNA 2018/2019 r.

PUNKTACJA ROCZNA 2018/2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. WIATR Marcin 593
2. RESZKOWSKI Jan 539
3. WEDEL Marek 509
4. WEDEL Michał 506
5. DOMŻALSKI Aleksander 505
6. JAVADYAN Edvard 318
7. RUTKOWSKI Kacper 275
8. BRZEZIŃSKI Stanisław 250
9. MAZUREK Mikołaj 193
10. BRZEZIŃSKI Jakub 192
11. BURCHARDT Sebastian 181
     JAGODZIŃSKI Kamil 181
13. JAGODZIŃSKI Sebastian 175
14. WANECKI Damian 131
15. JAROCH Mikołaj 123
16. ŁUKASIEWICZ Paweł 70
17. JAVADYAN Artur 36
18. CHOJNACKI Mateusz 15
19. BŁOCH Michał -20

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. WEDEL Krzysztof 676
2. NAWROT Aleksander 634
3. SKALAK Dawid 355
4. WEDEL Jan 332
5. GRODNICKI Adrian 182
6. BRZEZIŃSKI Miłosz 107
7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 98
8. ROJEWSKI Oliwier 27
9. NIESTATEK Paweł 20