PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2019

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. BRZEZIŃSKI Jakub 99
2. JAROCH Mikołaj 91
3. BRZEZIŃSKI Stanisław 55
4. JAGODZIŃSKI Sebastian 53
5. JAGODZIŃSKI Kamil 47
    WEDEL Marek 47
7. BŁOCH Michał 46
8. WANECKI Damian 39
9. DOMŻALSKI Aleksander 5
10. CHOJNACKI Mateusz 3
11. RUSZKIEWICZ Paweł 0
12. ŁUKASIEWICZ Paweł -25
13. RUTKOWSKI Kacper -10

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. NAWROT Aleksander 74
2. WIATR Marcin 71
3. WEDEL Krzysztof 60
4. RESZKOWSKI Jan 48
5. WEDEL Michał 44
6. MAZUREK Mikołaj 43
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 32
8. JAVADYAN Edvard 26
9. ROJEWSKI Oliwier 15
    SKALAK Dawid 15
11. BURCHARDT Sebastian -15

PUNKTACJA ZA WRZESIEŃ 2019 r.

PUNKTACJA ZA WRZESIEŃ 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):


1. JAROCH Mikołaj 50
2. WANECKI Damian 43
3. WEDEL Marek 40
4. BŁOCH Michał 25
    JAGODZIŃSKI Kamil 25
    JAGODZIŃSKI Sebastian 25
    RUSZKIEWICZ Paweł 25
8. DOMŻALSKI Aleksander 20
9. CHOJNACKI Mateusz 15
10. BRZEZIŃSKI Jakub 10
      BRZEZIŃSKI Stanisław 10
12. ŁUKASIEWICZ Paweł -5
13. RUTKOWSKI Kacper -10

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. WEDEL Krzysztof 45
2. WIATR Marcin 44
3. RESZKOWSKI Jan 43
4. JAVADYAN Edvard 35
    WEDEL Michał 35
6. BRZEZIŃSKI Miłosz 25
    NAWROT Aleksander 25
8. SKALAK Dawid 20
9. BURCHARDT Sebastian 10
10. ROJEWSKI Oliwier 0
11. MAZUREK Mikołaj -2

PUNKTACJA ROCZNA 2018/2019 r.

PUNKTACJA ROCZNA 2018/2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. WIATR Marcin 593
2. RESZKOWSKI Jan 539
3. WEDEL Marek 509
4. WEDEL Michał 506
5. DOMŻALSKI Aleksander 505
6. JAVADYAN Edvard 318
7. RUTKOWSKI Kacper 275
8. BRZEZIŃSKI Stanisław 250
9. MAZUREK Mikołaj 193
10. BRZEZIŃSKI Jakub 192
11. BURCHARDT Sebastian 181
     JAGODZIŃSKI Kamil 181
13. JAGODZIŃSKI Sebastian 175
14. WANECKI Damian 131
15. JAROCH Mikołaj 123
16. ŁUKASIEWICZ Paweł 70
17. JAVADYAN Artur 36
18. CHOJNACKI Mateusz 15
19. BŁOCH Michał -20

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. WEDEL Krzysztof 676
2. NAWROT Aleksander 634
3. SKALAK Dawid 355
4. WEDEL Jan 332
5. GRODNICKI Adrian 182
6. BRZEZIŃSKI Miłosz 107
7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 98
8. ROJEWSKI Oliwier 27
9. NIESTATEK Paweł 20

PUNKTACJA ZA CZERWIEC 2019 r.

PUNKTACJA ZA CZERWIEC 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. JAROCH Mikołaj 77
2. JAVADYAN Edvard 60
3. WIATR Marcin 58
4. WEDEL Marek 56
    WEDEL Michał 56
6. RESZKOWSKI Jan 55
7. BŁOCH Michał 50
8. WANECKI Damian 31
9. DOMŻALSKI Aleksander 30
10. JAGODZIŃSKI Kamil 25
      JAGODZIŃSKI Sebastian 25
12. JAVADYAN Artur 23
      RUTKOWSKI Kacper 23
14. BRZEZIŃSKI Jakub 20
15. BURCHARDT Sebastian 15
      CHOJNACKI Mateusz 15
17. BRZEZIŃSKI Stanisław 10
      MAZUREK Mikołaj 10
19. ŁUKASIEWICZ Paweł 0

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. WEDEL Krzysztof 56
2. NAWROT Aleksander 51
3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 23
4. SKALAK Dawid 18
5. BRZEZIŃSKI Miłosz 15
6. NIESTATEK Paweł 10
7. GRODNICKI Adrian 5
    ROJEWSKI Oliwier 5
9. WEDEL Jan 0

VIII Zjazd Liturgicznej Służby Ołtarza

Dnia 8 czerwca 2019 r. odbył się VIII Zjazd Liturgicznej Służby Ołtarza, w której uczestniczyli także przedstawiciele naszej parafii. Po uroczystej Mszy św., sprawowanej przez ks. Biskupa w kościele pw. św. Urszuli Ledóchowskiej, odbyła się część konkursowo-sportowa.
W turnieju wiedzy liturgicznej wziął udział Marek Wedel.
W konkursie rzutów karnych nasza drużyna zdobyła III miejsce. Skład: trener-koordynator Krzysztof Wedel, zawodnicy: Sebastian Burchardt, Aleksander Nawrot, Paweł Niestatek, Michał Wedel, Oliwier Rojewski.
W turnieju piłki nożnej nasi piłkarze doszli do finału i zajęli II miejsce. Skład: trener-koordynator Jakub Jagodziński, zawodnicy: Michał Błoch, Aleksander Domżalski, Mikołaj Jaroch, Kamil Jagodziński, Sebastian Jagodziński, Kacper Rutkowski, Damian Wanecki, Marcin Zwięczak.
Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i dobrą zabawę, a rodzicom za pomoc w transporcie.

PUNKTACJA ZA MAJ 2019 r.

PUNKTACJA ZA MAJ 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:


1. JAVADYAN Edvard 151
2. WANECKI Damian 100
3. RESZKOWSKI Jan 79
4. RUTKOWSKI Kacper 78
5. WIATR Marcin 71
6. DOMŻALSKI Aleksander 66
7. WEDEL Marek 60
8. BRZEZIŃSKI Stanisław 47
9. JAROCH Mikołaj 44
10. WEDEL Michał 39
11. ŁUKASIEWICZ Paweł 25
12. BRZEZIŃSKI Jakub 21
13. MAZUREK Mikołaj 20
14. JAVADYAN Artur 13
15. JAGODZIŃSKI Sebastian 0
      JAGODZIŃSKI Kamil 0
16. BURCHARDT Sebastian -5
17. BŁOCH Michał -20

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE


1. WEDEL Krzysztof 146
2. NAWROT Aleksander 143
3. GRODNICKI Adrian 16
4. WEDEL Jan 15
5. BRZEZIŃSKI Miłosz 13
6. SKALAK Dawid 5
7. ROJEWSKI Oliwier 1
8. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 0
9. NIESTATEK Paweł -20