PUNKTACJA ZA LUTY 2020 r.

 I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. RUSZKIEWICZ Paweł 35
2. WEDEL Marek 28
3. JAROCH Mikołaj 23
4. BRZEZIŃSKI Stanisław 20
5. BRZEZIŃSKI Jakub 15
6. RUSZKIEWICZ Rafał 10
7. JAGODZIŃSKI Kamil 8
    JAGODZIŃSKI Sebastian 8
9. BŁOCH Michał 5
    WANECKI Damian 5
DOMŻALSKI Aleksander 5
12. CHOJNACKI Mateusz -10
13. ŁUKASIEWICZ Paweł -15
14. RUTKOWSKI Kacper -20

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. RESZKOWSKI Jan 48
2. NAWROT Aleksander 46
    WEDEL Krzysztof 46
4. ROJEWSKI Oliwier 41
5. JAVADYAN Edvard 23
    WIATR Marcin 23
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 20
8. MAZUREK Mikołaj 20
    SKALAK Dawid 20
10. WEDEL Michał 18
11. BURCHARDT Sebastian 5

II Parafialny Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza w Tenisie Stołowym

W sobotę 8 lutego 2020 r. odbył się II Parafialny Turniej Liturgicznej Służby Ołtarza w Tenisie Stołowym. Wyniki:
 
„Szkoła Podstawowa”:
1. Sebastian Jagodziński
2. Michał Błoch
3. Jan Reszkowski
4. Kamil Jagodziński
5. Edvard Jayadyan
6. Sebastian Burchardt
7. Michał Wedel
 
„Starsi”:
1. Mateusz Grodnicki
2. Aleksander Nawrot
3. Adrian Grodnicki
4. Krzysztof Wedel
5. Oliwier Rojewski
6. Jakub Jankowiak
7. Eugeniusz Reszkowski

PUNKTACJA ZA STYCZEŃ 2020 r.

PUNKTACJA ZA STYCZEŃ 2020 r.
I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. BRZEZIŃSKI Stanisław 38
2. BRZEZIŃSKI Jakub 33
3. JAGODZIŃSKI Kamil 30
    JAGODZIŃSKI Sebastian 30
    WANECKI Damian 30
    WEDEL Marek 30
7. BŁOCH Michał 25
    CHOJNACKI Mateusz 25
    RUSZKIEWICZ Paweł 25
10. DOMŻALSKI Aleksander 20
11. JAROCH Mikołaj 15
ŁUKASIEWICZ Paweł 15
13. RUTKOWSKI Kacper 10

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. WIATR Marcin 49
2. NAWROT Aleksander 35
    RESZKOWSKI Jan 35
4. BRZEZIŃSKI Miłosz 30
5. JAVADYAN Edvard 25
    ROJEWSKI Oliwier 25
    SKALAK Dawid 25
    WEDEL Krzysztof 25
9. BURCHARDT Sebastian 20
    WEDEL Michał 20
11. MAZUREK Mikołaj 15

Punktacja za grudzień 2019

 PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):


1. BRZEZIŃSKI Jakub 48
2. WANECKI Damian 41
    WEDEL Marek 41
4. DOMŻALSKI Aleksander 35
RUSZKIEWICZ Paweł 35
6. JAGODZIŃSKI Sebastian 33
    JAROCH Mikołaj 33
8. BŁOCH Michał 30
    BRZEZIŃSKI Stanisław 30
10. JAGODZIŃSKI Kamil 20
11. CHOJNACKI Mateusz 10
12. ŁUKASIEWICZ Paweł -5
13. RUTKOWSKI Kacper -20

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. RESZKOWSKI Jan 81
2. NAWROT Aleksander 63
3. WEDEL Krzysztof 57
4. WIATR Marcin 49
5. WEDEL Michał 44
6. SKALAK Dawid 43
7. MAZUREK Mikołaj 38
8. BRZEZIŃSKI Miłosz 36
9. JAVADYAN Edvard 35
10. ROJEWSKI Oliwier 30
11. BURCHARDT Sebastian 20

Turniej mikołajkowy 14.12.2019

W sobotę 14 grudnia 2019 r. odbył się Diecezjalny Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza, w którym uczestniczyli przedstawiciele naszej parafii. W kategorii klas 3-5 SP I msc. zdobył Paweł Łukasiewicz, a II msc. Kamil Jagodziński, w kategorii klas 6-8 SP startował Paweł Ruszkiewicz, w kategorii szkół ponadpodstawowych IV msc. zdobył Krzysztof Wedel, a w kategorii „Open” zwyciężył ks. Mateusz Nowak. Gratulujemy!

Więcej można przeczytać na stronie diecezji

PUNKTACJA za listopad 2019

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. WEDEL Marek 41
2. JAROCH Mikołaj 40
3. JAGODZIŃSKI Kamil 33
4. WANECKI Damian 30
5. JAGODZIŃSKI Sebastian 26
6. BRZEZIŃSKI Stanisław 21
7. BRZEZIŃSKI Jakub 20
8. DOMŻALSKI Aleksander 10
9. BŁOCH Michał 5
10. RUSZKIEWICZ Paweł 0
11. CHOJNACKI Mateusz -10
12. ŁUKASIEWICZ Paweł -15
13. RUTKOWSKI Kacper -20

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. WEDEL Krzysztof 64
2. RESZKOWSKI Jan 61
    WIATR Marcin 61
4. NAWROT Aleksander 55
5. SKALAK Dawid 25
    WEDEL Michał 25
7. MAZUREK Mikołaj 15
8. JAVADYAN Edvard 10
    ROJEWSKI Oliwier 10
10. BRZEZIŃSKI Miłosz 5
11. BURCHARDT Sebastian 0

PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2019

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. BRZEZIŃSKI Jakub 99
2. JAROCH Mikołaj 91
3. BRZEZIŃSKI Stanisław 55
4. JAGODZIŃSKI Sebastian 53
5. JAGODZIŃSKI Kamil 47
    WEDEL Marek 47
7. BŁOCH Michał 46
8. WANECKI Damian 39
9. DOMŻALSKI Aleksander 5
10. CHOJNACKI Mateusz 3
11. RUSZKIEWICZ Paweł 0
12. ŁUKASIEWICZ Paweł -25
13. RUTKOWSKI Kacper -10

II. 8 SP i SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

1. NAWROT Aleksander 74
2. WIATR Marcin 71
3. WEDEL Krzysztof 60
4. RESZKOWSKI Jan 48
5. WEDEL Michał 44
6. MAZUREK Mikołaj 43
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 32
8. JAVADYAN Edvard 26
9. ROJEWSKI Oliwier 15
    SKALAK Dawid 15
11. BURCHARDT Sebastian -15