PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2018 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. RESZKOWSKI Jan 59
    WIATR Marcin 59
3. WEDEL Marek 55
    WEDEL Michał 55
5. DOMŻALSKI Aleksander 51
6. RUTKOWSKI Kacper 46
7. BRZEZIŃSKI Stanisław 38
8. BRZEZIŃSKI Jakub 35
9. JAGODZIŃSKI Sebastian 28
10. MAZUREK Mikołaj 20
11. JAGODZIŃSKI Kamil 18
12. BURCHARDT Sebastian 5
13. ŁUKASIEWICZ Paweł -7
14. ROJEWSKI Paweł -20
15. SZALA Xavier -25

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. WEDEL Krzysztof 58
2. WEDEL Jan 40
3. NAWROT Aleksander 30
    GRODNICKI Adrian 30
5. SKALAK Dawid 23
6. ROJEWSKI Oliwier 0
7. BRZEZIŃSKI Miłosz -5
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz -5
     NIESTATEK Paweł -5
10. ŁOŚ Szymon -20

PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2018 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WIATR Marcin 80
2. RUTKOWSKI Kacper 79
3. DOMŻALSKI Aleksander 75
4. RESZKOWSKI Jan 56
5. WEDEL Michał 50
    WEDEL Marek 50
7. MAZUREK Mikołaj 30
8. JAGODZIŃSKI Kamil 24
9. JAGODZIŃSKI Sebastian 21
10. BRZEZIŃSKI Stanisław 18
11. BURCHARDT Sebastian 10
12. BRZEZIŃSKI Jakub 5
      ŁUKASIEWICZ Paweł -2
14. BŁOCH Michał -10
15. SZALA Xavier -15
16. ROJEWSKI Paweł -17

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. NAWROT Aleksander 76
2. WEDEL Krzysztof 68
3. SKALAK Dawid 47
4. WEDEL Jan 28
5. ROJEWSKI Oliwier 26
6. BRZEZIŃSKI Miłosz 18
    GRODNICKI Adrian 18
8. NIESTATEK Paweł 7
9. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 0
10. CIERZNIAKOWSKI Łukasz -5
11. ŁOŚ Szymon -10

Punktacja za wrzesień 2018


I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

11. WIATR Marcin 44
2. DOMŻALSKI Aleksander 38
3. MAZUREK Mikołaj 33
    WEDEL Michał 33
5. WEDEL Marek 30
6. RESZKOWSKI Jan 28
7. BURCHARDT Sebastian 10
8. JAGODZIŃSKI Kamil 5
    ŁUKASIEWICZ Paweł 5
10. BRZEZIŃSKI Jakub 0
      BRZEZIŃSKI Stanisław 0
      RUTKOWSKI Kacper 0
13. BŁOCH Michał -5
JAGODZIŃSKI Sebastian -5
15. SZALA Xavier -20
16. ROJEWSKI Paweł -25


II. VIII SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:
1. WEDEL Krzysztof 33
2. WEDEL Jan 30
3. NAWROT Aleksander 25
4. SKALAK Dawid 20
5. BRZEZIŃSKI Miłosz 5
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz 5
7. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 0
    NIESTATEK Paweł 0
9. GRODNICKI Adrian -10
    ŁOŚ Szymon -10
    ROJEWSKI Oliwier -10

PUNKTACJA ROCZNA 2017/2018

I. Szkoła Podstawowa

1. WIATR Marcin 643

2. WEDEL Marek 642
3. ZWIĘCZAK Marcin 612
4. WEDEL Michał 591
5. RESZKOWSKI Jan 425
6. BRZEZIŃSKI Miłosz 420
7. BRZEZIŃSKI Stanisław 415
8. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 361
9. JAGODZIŃSKI Kamil 297
10. DOMŻALSKI Aleksander 286
11. JAGODZIŃSKI Sebastian 271
12. NIESTATEK Paweł 267
13. BURCHARDT Sebastian 232
14. BRZEZIŃSKI Jakub 230
15. MAZUREK Mikołaj 208
16. SZALA Xavier 178
17. ŁUKASIEWICZ Paweł 164
18. ROJEWSKI Oliwier 114
19. RUTKOWSKI Kacper 94
20. BERSEGHYAN Edgar 91
21. BŁOCH Michał 83
22. ROJEWSKI Paweł -9
23. RUDAK Maksymilian -130

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

1. WEDEL Krzysztof 647
2. WEDEL Jan 573
3. NAWROT Aleksander 495
4. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 290
5. SKALAK Dawid 281
6. GRODNICKI Adrian 194
7. BINDEK Paweł 121
8. JANKOWIAK Jonasz 110
9. JANKOWIAK Jakub 94
10. ŁOŚ Szymon 28

PUNKTACJA ZA CZERWIEC 2018 r.

PUNKTACJA ZA CZERWIEC 2018 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WIATR Marcin 64
2. BRZEZIŃSKI Stanisław 51
3. ZWIĘCZAK Marcin 50
4. BRZEZIŃSKI Miłosz 46
5. WEDEL Marek 40
6. WEDEL Michał 40
7. DOMŻALSKI Aleksander 38
8. BRZEZIŃSKI Jakub 36
9. MAZUREK Mikołaj 28
10. SZALA Xavier 20
11. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 18
      RESZKOWSKI Jan 18
13. ŁUKASIEWICZ Paweł 11
14. BURCHARDT Sebastian 10
15. RUTKOWSKI Kacper 9
16. JAGODZIŃSKI Kamil 5
17. BERSEGHYAN Edgar 4
18. JAGODZIŃSKI Sebastian 0
      NIESTATEK Paweł 0
      ROJEWSKI Oliwier 0
21. ROJEWSKI Paweł -15
22. BŁOCH Michał -20
23. RUDAK Maksymilian -25

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. NAWROT Aleksander 48
2. SKALAK Dawid 43
3. WEDEL Krzysztof 37
4. WEDEL Jan 32
5. GRODNICKI Adrian 18
6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 8
7. JANKOWIAK Jakub 0
    JANKOWIAK Jonasz 0
9. BINDEK Paweł -15
10. ŁOŚ Szymon -20