Archiwum Tagów: grudzień

PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2018

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. DOMŻALSKI Aleksander 72
2. WIATR Marcin 70
3. JAGODZIŃSKI Kamil 66
4. RESZKOWSKI Jan 65
5. JAGODZIŃSKI Sebastian 63
     WEDEL Michał 63
7. WEDEL Marek 53
8. BURCHARDT Sebastian 40
9. MAZUREK Mikołaj 31
10. BRZEZIŃSKI Jakub 30
11. BRZEZIŃSKI Stanisław 25
12. ŁUKASIEWICZ Paweł 10
13. RUTKOWSKI Kacper 5
14. SZALA Xavier 0
15. ROJEWSKI Paweł -25

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. NAWROT Aleksander 72
2. WEDEL Jan 68
3. WEDEL Krzysztof 664. SKALAK Dawid 43
5. GRODNICKI Adrian 35
6. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 20
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 18
8. NIESTATEK Paweł 0
9. ROJEWSKI Oliwier -15
10. ŁOŚ Szymon -25

PUNKTACJA za grudzień 2017 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. WEDEL Marek  68
    WEDEL Michał  68
  1. BRZEZIŃSKI Miłosz 67
  2. BRZEZIŃSKI Stanisław  66
    RESZKOWSKI Jan 66
    WIATR Marcin 66
  1. NIESTATEK Paweł 63
  2. ZWIĘCZAK Marcin 61
  3. JAGODZIŃSKI Sebastian 57
  4. JAGODZIŃSKI Kamil 56
  5. DOMŻALSKI Aleksander 53
  6. BRZEZIŃSKI Jakub 50
  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
  8. MAZUREK Mikołaj 34
  9. BURCHARDT Sebastian 25
  10. ROJEWSKI Paweł 18
  11. ROJEWSKI Oliwier  13
  12. BŁOCH Michał 10
    RUDAK Maksymilian 10
    ŁUKASIEWICZ Paweł  10
  1. RUTKOWSKI Kacper 0

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. NAWROT Aleksander 80
  2. WEDEL Jan 76
  3. WEDEL Krzysztof 75
  4. SKALAK Dawid 42
  5. BINDEK Paweł 36
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 30
    GRODNICKI Adrian  30
  1. ŁOŚ Szymon 15
  2. JANKOWIAK Jakub 10
  3. JANKOWIAK Jonasz 5

Klasyfikacja ministrantów za grudzień 2016

PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2016 r.

I. Szkoła Podstawowa i młodsi:


1. RESZKOWSKI Jan              90
2. WIATR Marcin                     66
3. BRZEZIŃSKI Miłosz            63
4. ZWIĘCZAK Marcin              57
5. BRZEZIŃSKI Jakub             56
6. WEDEL Marek                     55
    WEDEL Michał                    55
8. MAZUREK Mikołaj               48
9. BRZEZIŃSKI Stanisław        43
10. BURCHARDT Sebastian     40
11. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
     NIESTATEK Paweł              35
13. JAGODZIŃSKI Sebastian    28
14. RUTKOWSKI Kacper          15
15. DOMŻALSKI Aleksander     10
GORZYCKI Oskar                    10
17. ŁUKASIEWICZ Paweł           0
18. ROJEWSKI Oliwier            -10

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

1. BINDEK Paweł                     95
2. WEDEL Jan                         63
    WEDEL Krzysztof                63
4. GRODNICKI Adrian              54
5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 30
6. JANKOWIAK Jakub              20
    JANKOWIAK Jonasz            20
8. ŁOŚ Szymon                      -10
    GOŚCINIAK Kacper            -10
10. DONARSKI Kajetan           -30
11. WILUŚ Jakub                    -35
12. STASZAŁEK Tomasz        -45

Klasyfikacja ministrantów za grudzień 2015

PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2015 r.

  • Szkoła Podstawowa i młodsi:
  1. ZWIĘCZAK Marcin                           78
  2. WIATR Marcin                                 66
  3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz               63
  4. WEDEL Michał                                  56
  5. RESZKOWSKI Jan                            55
  6. STOJAK Oliwier                                 52
  7. MAZUREK Mikołaj                             51
  8. WEDEL Marek                                   51
  9. BURCHARDT Sebastian                     48
  10. NIESTATEK Paweł                            45
  11. BRZEZIŃSKI Stanisław                      41
  12. BRZEZIŃSKI Jakub                           40
  13. DOMŻALSKI Aleksander                    40
  14. BINDEK Paweł                                   25
  15. BRZEZIŃSKI Miłosz                           25
  16. JAGODZIŃSKI Sebastian                    25
  17. ROJEWSKI Oliwier                             20
  18. DONARSKI Kajetan                             0
    marcinMarcin Zwięczak
  • Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
  1. WEDEL Jan                                      64
  2. WEDEL Krzysztof                             61
  3. JANKOWIAK Jakub                           58
  4. JANKOWIAK Jonasz                         58
  5. GRODNICKI Mateusz                         54
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz               50
  7. GRACZYK Michał                               46
  8. MATUSIAK Mateusz                           45
  9. JANUSZEWSKI Artur                          35
  10. GRODNICKI Adrian                             35
  11. WILUŚ Jakub                                       30
  12. DONARSKI Kazimierz                         20
  13. ŁOŚ Szymon                                        0
  14. MRÓZ Krzysztof                                  0
  15. BŁOCH Mateusz                                 -15
  16. JAROCKI Miłosz                                 -35

Jan Wedel wygrywając 3 miesiąc z rzędu zdobył na własność Puchar Przechodni!
puchar20003Jan Wedel