OGŁOSZENIA DLA MINISTRANTÓW I LEKTORÓW – V Niedziela Wielkiego Postu rok C 13.03.2016 r.

 1. W sobotę 12 marca 2016 r. odbyły się warsztaty skierowane do członków Służby Liturgicznej dotyczące znaków i gestów liturgii Triduum Paschalnego. Naszą parafię reprezentowali: Adrian Grodnicki, Mateusz Grodnicki, Jonasz Jankowiak, Jakub Jankowiak i Mateusz Matusiak.
 1. W poniedziałek 14 marca o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Wśród nich nasi lektorzy: Szymon Łoś i Jan Wedel.

Proszę zatem wszystkich o obecność!    

 1. Kolejna Zbiórka WSZYSTKICH ministrantów i lektorów w sobotę 19 marca 2016 r. o godz. 12.00. Będzie to dzień Adoracji Najświętszego sakramentu w naszej Parafii. Odmówimy więc wspólnie różaniec w kościele, a potem przejdziemy do salki pod kościołem. Omówimy Niedzielę Palmową, Wielki Tydzień i Wielki Czwartek. Pozostałe dni Triduum Paschalnego czyli Liturgię Wielkiego Piątku oraz Liturgię Wigilii Paschalnej ustalimy w poszczególne dni przed południem.  
 1. Również w sobotę 19 marca 2016 r. ulicami Bydgoszczy przejdzie Droga Krzyżowa. Nabożeństwo rozpocznie się o godz. 20.00 przy katedrze bydgoskiej, a zakończy się w Bazylice św. Wincentego á Paulo. Jeśli znajdą się chętni możemy wybrać się wspólnie na modlitwę.
  1.                                                   5.
  2.                                                   6.
  3.                                                   7.
  4.                                                   8.