Archiwum Tagów: za

PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2018 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WIATR Marcin 80
2. RUTKOWSKI Kacper 79
3. DOMŻALSKI Aleksander 75
4. RESZKOWSKI Jan 56
5. WEDEL Michał 50
    WEDEL Marek 50
7. MAZUREK Mikołaj 30
8. JAGODZIŃSKI Kamil 24
9. JAGODZIŃSKI Sebastian 21
10. BRZEZIŃSKI Stanisław 18
11. BURCHARDT Sebastian 10
12. BRZEZIŃSKI Jakub 5
      ŁUKASIEWICZ Paweł -2
14. BŁOCH Michał -10
15. SZALA Xavier -15
16. ROJEWSKI Paweł -17

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. NAWROT Aleksander 76
2. WEDEL Krzysztof 68
3. SKALAK Dawid 47
4. WEDEL Jan 28
5. ROJEWSKI Oliwier 26
6. BRZEZIŃSKI Miłosz 18
    GRODNICKI Adrian 18
8. NIESTATEK Paweł 7
9. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 0
10. CIERZNIAKOWSKI Łukasz -5
11. ŁOŚ Szymon -10

Punktacja za wrzesień 2018


I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

11. WIATR Marcin 44
2. DOMŻALSKI Aleksander 38
3. MAZUREK Mikołaj 33
    WEDEL Michał 33
5. WEDEL Marek 30
6. RESZKOWSKI Jan 28
7. BURCHARDT Sebastian 10
8. JAGODZIŃSKI Kamil 5
    ŁUKASIEWICZ Paweł 5
10. BRZEZIŃSKI Jakub 0
      BRZEZIŃSKI Stanisław 0
      RUTKOWSKI Kacper 0
13. BŁOCH Michał -5
JAGODZIŃSKI Sebastian -5
15. SZALA Xavier -20
16. ROJEWSKI Paweł -25


II. VIII SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:
1. WEDEL Krzysztof 33
2. WEDEL Jan 30
3. NAWROT Aleksander 25
4. SKALAK Dawid 20
5. BRZEZIŃSKI Miłosz 5
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz 5
7. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 0
    NIESTATEK Paweł 0
9. GRODNICKI Adrian -10
    ŁOŚ Szymon -10
    ROJEWSKI Oliwier -10

Msza za kapłanów z okazji rocznicy święceń

W środę, 6 czerwca 2018 o godz. 18. odprawiona została Msza św. za kapłanów. Ks. Bp. Zbigniew Kiernikowski w koncelebrze z Ks.proboszczem Michałem Andrzejewskim i ks. Mateusze Nowakiem modlili się wraz parafianami w intencji o wieczną radość dla Ś.p. ks. Piotra Wegnera ( w 37 rocznicę święceń)  oraz z podziękowaniem za dar kapłaństwa i z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Ks. Bp. Zbigniewa Kiernikowskiego i Ks. Proboszcza Michała Andrzejewskiego z okazji 47 rocznicy święceń kapłańskich.
Po Mszy przeszli wszyscy w tradycyjnej w Oktawie Bożego Ciała procesji dookoła kościoła.

 

Punktacja za maj 2018

PUNKTACJA ZA MAJ 2018 r.
I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. SZALA Xavier 108
2. ZWIĘCZAK Marcin 101
3. WIATR Marcin 94
4. BERSEGHYAN Edgar 87
5. BRZEZIŃSKI Stanisław 79
    WEDEL Marek 79
7. JAGODZIŃSKI Kamil 76
8. ŁUKASIEWICZ Paweł 66
9. WEDEL Michał 65
10. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 43
11. BRZEZIŃSKI Miłosz 28
12. RESZKOWSKI Jan 24
13. JAGODZIŃSKI Sebastian 21
14. RUTKOWSKI Kacper 20
15. BRZEZIŃSKI Jakub 15
16. MAZUREK Mikołaj 8
17. BŁOCH Michał 5
      NIESTATEK Paweł 5
19. BURCHARDT Sebastian 0
      DOMŻALSKI Aleksander 0
      ROJEWSKI Oliwier 0
22. ROJEWSKI Paweł -15
      RUDAK Maksymilian -15

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. WEDEL Krzysztof 73
2. WEDEL Jan 70
3. SKALAK Dawid 40
4. NAWROT Aleksander 31
5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 28
6. JANKOWIAK Jakub 26
7. JANKOWIAK Jonasz 21
8. GRODNICKI Adrian 13
9. BINDEK Paweł 5
10. ŁOŚ Szymon 0

PUNKTACJA za grudzień 2017 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. WEDEL Marek  68
    WEDEL Michał  68
  1. BRZEZIŃSKI Miłosz 67
  2. BRZEZIŃSKI Stanisław  66
    RESZKOWSKI Jan 66
    WIATR Marcin 66
  1. NIESTATEK Paweł 63
  2. ZWIĘCZAK Marcin 61
  3. JAGODZIŃSKI Sebastian 57
  4. JAGODZIŃSKI Kamil 56
  5. DOMŻALSKI Aleksander 53
  6. BRZEZIŃSKI Jakub 50
  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
  8. MAZUREK Mikołaj 34
  9. BURCHARDT Sebastian 25
  10. ROJEWSKI Paweł 18
  11. ROJEWSKI Oliwier  13
  12. BŁOCH Michał 10
    RUDAK Maksymilian 10
    ŁUKASIEWICZ Paweł  10
  1. RUTKOWSKI Kacper 0

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. NAWROT Aleksander 80
  2. WEDEL Jan 76
  3. WEDEL Krzysztof 75
  4. SKALAK Dawid 42
  5. BINDEK Paweł 36
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 30
    GRODNICKI Adrian  30
  1. ŁOŚ Szymon 15
  2. JANKOWIAK Jakub 10
  3. JANKOWIAK Jonasz 5

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2017 r. 

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2017 r.
I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WEDEL Marek 57
2. WIATR Marcin 56
3. ZWIĘCZAK Marcin 52
4. WEDEL Michał 51
5. BRZEZIŃSKI Stanisław 40
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz 40
7. JAGODZIŃSKI Sebastian 38
8. BRZEZIŃSKI Miłosz 33
9. BRZEZIŃSKI Jakub 30
    JAGODZIŃSKI Kamil 30 
11. RESZKOWSKI Jan 29
12. NIESTATEK Paweł 28
13. ROJEWSKI Oliwier 26
14. ROJEWSKI Paweł 21
15. BURCHARDT Sebastian 13
16. BŁOCH Michał 11
17. RUTKOWSKI Kacper 10
18. DOMŻALSKI Aleksander 5
19. MAZUREK Mikołaj 0
20. RUDAK Maksymilian 0
21. ŁUKASIEWICZ Paweł -5 

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:     

1. WEDEL Krzysztof 57         
    WEDEL Jan 57     
3. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 35         
    NAWROT Aleksander 35     
5. GRODNICKI Adrian 30     
6. BINDEK Paweł 23     
7. JANKOWIAK Jonasz 11     
8. ŁOŚ Szymon 5   
9. JANKOWIAK Jakub -5

KRZYSZTOF WEDEL WYGRAŁ PO RAZ TRZECI Z RZĘDU,WIĘC ZDOBYWA PUCHAR PRZECHODNI NA WŁASNOŚĆ!!

Klasyfikacja ministrantów za październik 2017

PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2017 r.
SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. ZWIĘCZAK Marcin                        143
  2. WEDEL Marek                                 95
  3. BRZEZIŃSKI Stanisław                   94
  4. WIATR Marcin                                   91
  5. WEDEL Michał                                  89
  6. BRZEZIŃSKI Miłosz                          86
  7. RESZKOWSKI Jan                           63
  8. NIESTATEK Paweł                            61
  9. DOMŻALSKI Aleksander                   57
  10. BURCHARDT Sebastian                   50            
  11. JAGODZIŃSKI Sebastian                 48
  12. CIERZNIAKOWSKI Łukasz               44
    RUTKOWSKI Kacper                        44
  13. ROJEWSKI Oliwier                            42
  14. BŁOCH Michał                                   41
  15. BRZEZIŃSKI Jakub                           31
  16. JAGODZIŃSKI Kamil                         18
  17. ŁUKASIEWICZ Paweł                        16
  18. MAZUREK Mikołaj                             16
  19. RUDAK Maksymilian                           5
  20. ROJEWSKI Paweł                            -10

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. WEDEL Krzysztof                            89
  2. NAWROT Aleksander                      87
  3. WEDEL Jan                                      72
  4. BINDEK Paweł                                  44
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz             41
  6. GRODNICKI Adrian                           23
  7. ŁOŚ Szymon                                      18
  8. JANKOWIAK Jonasz                         10
  9. JANKOWIAK Jakub                             5

Klasyfikacja ministrantów za wrzesien 2017

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. WIATR Marcin                        62
  2. CIERZNIAKOWSKI Łukasz   48
    WEDEL Marek                       48
    WEDEL Michał                      48
  1. RESZKOWSKI Jan                44
  2. DOMŻALSKI Aleksander       38
  3. ZWIĘCZAK Marcin                36
  4. BRZEZIŃSKI Miłosz              30
    BRZEZIŃSKI Stanisław        30
    BRZEZIŃSKI Jakub              25
  1. RUTKOWSKI Kacper           21
  2. NIESTATEK Paweł               20
  3. MAZUREK Mikołaj               18
  4. BURCHARDT Sebastian     15
  5. BŁOCH Michał                     10
  6. JAGODZIŃSKI Kamil           10
    JAGODZIŃSKI Sebastian    10
    ŁUKASIEWICZ Paweł          10

19. RUDAK Maksymilian          -10

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. WEDEL Krzysztof                  58
  2. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 45
  3. WEDEL Jan                            43
  4. BINDEK Paweł                        35
  5. GRODNICKI Adrian                15
  6. JANKOWIAK Jakub                  5
  7. NAWROT Aleksander               5
  8. ŁOŚ Szymon                            0
  9. JANKOWIAK Jonasz               -5