Archiwum Tagów: punktacja

Punktacja za wrzesień 2018


I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

11. WIATR Marcin 44
2. DOMŻALSKI Aleksander 38
3. MAZUREK Mikołaj 33
    WEDEL Michał 33
5. WEDEL Marek 30
6. RESZKOWSKI Jan 28
7. BURCHARDT Sebastian 10
8. JAGODZIŃSKI Kamil 5
    ŁUKASIEWICZ Paweł 5
10. BRZEZIŃSKI Jakub 0
      BRZEZIŃSKI Stanisław 0
      RUTKOWSKI Kacper 0
13. BŁOCH Michał -5
JAGODZIŃSKI Sebastian -5
15. SZALA Xavier -20
16. ROJEWSKI Paweł -25


II. VIII SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:
1. WEDEL Krzysztof 33
2. WEDEL Jan 30
3. NAWROT Aleksander 25
4. SKALAK Dawid 20
5. BRZEZIŃSKI Miłosz 5
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz 5
7. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 0
    NIESTATEK Paweł 0
9. GRODNICKI Adrian -10
    ŁOŚ Szymon -10
    ROJEWSKI Oliwier -10

PUNKTACJA ROCZNA 2017/2018

I. Szkoła Podstawowa

1. WIATR Marcin 643

2. WEDEL Marek 642
3. ZWIĘCZAK Marcin 612
4. WEDEL Michał 591
5. RESZKOWSKI Jan 425
6. BRZEZIŃSKI Miłosz 420
7. BRZEZIŃSKI Stanisław 415
8. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 361
9. JAGODZIŃSKI Kamil 297
10. DOMŻALSKI Aleksander 286
11. JAGODZIŃSKI Sebastian 271
12. NIESTATEK Paweł 267
13. BURCHARDT Sebastian 232
14. BRZEZIŃSKI Jakub 230
15. MAZUREK Mikołaj 208
16. SZALA Xavier 178
17. ŁUKASIEWICZ Paweł 164
18. ROJEWSKI Oliwier 114
19. RUTKOWSKI Kacper 94
20. BERSEGHYAN Edgar 91
21. BŁOCH Michał 83
22. ROJEWSKI Paweł -9
23. RUDAK Maksymilian -130

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

1. WEDEL Krzysztof 647
2. WEDEL Jan 573
3. NAWROT Aleksander 495
4. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 290
5. SKALAK Dawid 281
6. GRODNICKI Adrian 194
7. BINDEK Paweł 121
8. JANKOWIAK Jonasz 110
9. JANKOWIAK Jakub 94
10. ŁOŚ Szymon 28

Punktacja za maj 2018

PUNKTACJA ZA MAJ 2018 r.
I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. SZALA Xavier 108
2. ZWIĘCZAK Marcin 101
3. WIATR Marcin 94
4. BERSEGHYAN Edgar 87
5. BRZEZIŃSKI Stanisław 79
    WEDEL Marek 79
7. JAGODZIŃSKI Kamil 76
8. ŁUKASIEWICZ Paweł 66
9. WEDEL Michał 65
10. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 43
11. BRZEZIŃSKI Miłosz 28
12. RESZKOWSKI Jan 24
13. JAGODZIŃSKI Sebastian 21
14. RUTKOWSKI Kacper 20
15. BRZEZIŃSKI Jakub 15
16. MAZUREK Mikołaj 8
17. BŁOCH Michał 5
      NIESTATEK Paweł 5
19. BURCHARDT Sebastian 0
      DOMŻALSKI Aleksander 0
      ROJEWSKI Oliwier 0
22. ROJEWSKI Paweł -15
      RUDAK Maksymilian -15

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. WEDEL Krzysztof 73
2. WEDEL Jan 70
3. SKALAK Dawid 40
4. NAWROT Aleksander 31
5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 28
6. JANKOWIAK Jakub 26
7. JANKOWIAK Jonasz 21
8. GRODNICKI Adrian 13
9. BINDEK Paweł 5
10. ŁOŚ Szymon 0

Punktacja z marzec 2018

PUNKTACJA ZA MARZEC 2018 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:
1. WEDEL Marek 110
2. WIATR Marcin 90
3. WEDEL Michał 85
4. RESZKOWSKI Jan 75
5. BURCHARDT Sebastian 69
6. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 68
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 59
8. DOMŻALSKI Aleksander 55
9. MAZUREK Mikołaj 51
10. BRZEZIŃSKI Stanisław 49
11. ZWIĘCZAK Marcin 45
12. JAGODZIŃSKI Sebastian 44
13. BŁOCH Michał 41
14. NIESTATEK Paweł 37
15. JAGODZIŃSKI Kamil 34
16. ROJEWSKI Oliwier 33
ŁUKASIEWICZ Paweł 16
18. BRZEZIŃSKI Jakub 8
19. ROJEWSKI Paweł 5
20. RUTKOWSKI Kacper 0
21. RUDAK Maksymilian -30

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:
Krzysztof Wedel zdobył puchar przechodni na własność! Gratulujemy!


1. WEDEL Krzysztof 116
2. NAWROT Aleksander 95
3. WEDEL Jan 92
4. SKALAK Dawid 55
5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 38
6. GRODNICKI Adrian 35
7. JANKOWIAK Jonasz 23
8. JANKOWIAK Jakub 8
     BINDEK Paweł 8
10. ŁOŚ Szymon -5

Punktacja z luty 2018

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WEDEL Marek 65
    WEDEL Michał 65
3. RESZKOWSKI Jan 51
4. WIATR Marcin 39
5. ZWIĘCZAK Marcin 31
6. MAZUREK Mikołaj 23
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 21
8. BURCHARDT Sebastian 20
    DOMŻALSKI Aleksander 20
10. NIESTATEK Paweł 18
11. BRZEZIŃSKI Stanisław 10
12. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 5
      ŁUKASIEWICZ Paweł 5
14. JAGODZIŃSKI Kamil 3
     JAGODZIŃSKI Sebastian 3
16. BRZEZIŃSKI Jakub 0
17. ROJEWSKI Oliwier -5
18. ROJEWSKI Paweł -15
19. BŁOCH Michał -20
20. RUDAK Maksymilian -30
RUTKOWSKI Kacper -30

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. WEDEL Krzysztof 62
2. WEDEL Jan 56
3. NAWROT Aleksander 54
4. SKALAK Dawid 41
5. JANKOWIAK Jonasz 10
6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 5
    GRODNICKI Adrian 5
    JANKOWIAK Jakub 5
9. ŁOŚ Szymon -5
10. BINDEK Paweł -5

Punktacja z styczeń 2018

PUNKTACJA ZA STYCZEŃ 2018 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. ZWIĘCZAK Marcin 48
  2. BRZEZIŃSKI Miłosz 40
    BRZEZIŃSKI Stanisław 40
  1. BRZEZIŃSKI Jakub 35
    JAGODZIŃSKI Kamil  35
    ŁUKASIEWICZ Paweł  35
    WIATR Marcin 35
  1. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 30
    WEDEL Marek 30
    WEDEL Michał  30
    RESZKOWSKI Jan 30
  1. BURCHARDT Sebastian 25
    JAGODZIŃSKI Sebastian 25
  1. NIESTATEK Paweł 15
    DOMŻALSKI Aleksander 15
  1. MAZUREK Mikołaj 10
    ROJEWSKI Oliwier  10
    RUTKOWSKI Kacper 10
  1. ROJEWSKI Paweł 5
  2. BŁOCH Michał 0
  3. RUDAK Maksymilian -10

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. NAWROT Aleksander 35
    WEDEL Krzysztof 35
  1. WEDEL Jan 30
  2. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 25
    GRODNICKI Adrian  25
    SKALAK Dawid  25 
  1. JANKOWIAK Jonasz 15
  2. BINDEK Paweł 10
    ŁOŚ Szymon 10
    JANKOWIAK Jakub 10

PUNKTACJA za grudzień 2017 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. WEDEL Marek  68
    WEDEL Michał  68
  1. BRZEZIŃSKI Miłosz 67
  2. BRZEZIŃSKI Stanisław  66
    RESZKOWSKI Jan 66
    WIATR Marcin 66
  1. NIESTATEK Paweł 63
  2. ZWIĘCZAK Marcin 61
  3. JAGODZIŃSKI Sebastian 57
  4. JAGODZIŃSKI Kamil 56
  5. DOMŻALSKI Aleksander 53
  6. BRZEZIŃSKI Jakub 50
  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
  8. MAZUREK Mikołaj 34
  9. BURCHARDT Sebastian 25
  10. ROJEWSKI Paweł 18
  11. ROJEWSKI Oliwier  13
  12. BŁOCH Michał 10
    RUDAK Maksymilian 10
    ŁUKASIEWICZ Paweł  10
  1. RUTKOWSKI Kacper 0

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. NAWROT Aleksander 80
  2. WEDEL Jan 76
  3. WEDEL Krzysztof 75
  4. SKALAK Dawid 42
  5. BINDEK Paweł 36
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 30
    GRODNICKI Adrian  30
  1. ŁOŚ Szymon 15
  2. JANKOWIAK Jakub 10
  3. JANKOWIAK Jonasz 5

Klasyfikacja ministrantów za maj 2016

PUNKTACJA ZA MAJ 2016 r.
Szkoła Podstawowa i młodsi:

  1. KACPER RUTKOWSKI                      115
  2. WIATR Marcin                                   108
  3. RESZKOWSKI Jan                            101
  4. BRZEZIŃSKI Stanisław                        85
    WEDEL Michał                                    85
    WEDEL Marek                                    85
  1. ZWIĘCZAK Marcin                              73
  2. GORZYCKI Oskar                               64
  3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz                  51
    DOMŻALSKI Aleksander                      51
  1. BRZEZIŃSKI Jakub                            47
  2. BRZEZIŃSKI Miłosz                           44
  3. MAZUREK Mikołaj                              40
  4. BURCHARDT Sebastian                      36
  5. NIESTATEK Paweł                             34
  6. BINDEK Paweł                                   32
  7. JAGODZIŃSKI Sebastian                   25
  8. STOJAK Olivier                                 23
  9. ŁUKASIEWICZ Paweł                        20
  10. GOŚCINIAK Kacper                          15
  11. MATUSIAK Łukasz                             5
  12. DONARSKI Kajetan                         -20
  13. ROJEWSKI Oliwier                          -40

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. WEDEL Krzysztof                      79
  2. GRODNICKI Mateusz                 77
  3. WEDEL Jan                              76
  4. MATUSIAK Mateusz                  63
  5. GRODNICKI Adrian                    47
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz      51
    JANUSZEWSKI Artur                 51
  1. GRACZYK Michał                      30
  2. JANKOWIAK Jakub                   18
    JANKOWIAK Jonasz                 18
  1. DONARSKI Kazimierz                 0
  2. ŁOŚ Szymon                           -20
  3. WILUŚ Jakub                           -25
  4. MRÓZ Krzysztof                      -30

DSC_1318