Archiwum Tagów: 2019

PUNKTACJA ZA CZERWIEC 2019 r.

PUNKTACJA ZA CZERWIEC 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA (0-7 SP):

1. JAROCH Mikołaj 77
2. JAVADYAN Edvard 60
3. WIATR Marcin 58
4. WEDEL Marek 56
    WEDEL Michał 56
6. RESZKOWSKI Jan 55
7. BŁOCH Michał 50
8. WANECKI Damian 31
9. DOMŻALSKI Aleksander 30
10. JAGODZIŃSKI Kamil 25
      JAGODZIŃSKI Sebastian 25
12. JAVADYAN Artur 23
      RUTKOWSKI Kacper 23
14. BRZEZIŃSKI Jakub 20
15. BURCHARDT Sebastian 15
      CHOJNACKI Mateusz 15
17. BRZEZIŃSKI Stanisław 10
      MAZUREK Mikołaj 10
19. ŁUKASIEWICZ Paweł 0

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. WEDEL Krzysztof 56
2. NAWROT Aleksander 51
3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 23
4. SKALAK Dawid 18
5. BRZEZIŃSKI Miłosz 15
6. NIESTATEK Paweł 10
7. GRODNICKI Adrian 5
    ROJEWSKI Oliwier 5
9. WEDEL Jan 0

PUNKTACJA ZA MAJ 2019 r.

PUNKTACJA ZA MAJ 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:


1. JAVADYAN Edvard 151
2. WANECKI Damian 100
3. RESZKOWSKI Jan 79
4. RUTKOWSKI Kacper 78
5. WIATR Marcin 71
6. DOMŻALSKI Aleksander 66
7. WEDEL Marek 60
8. BRZEZIŃSKI Stanisław 47
9. JAROCH Mikołaj 44
10. WEDEL Michał 39
11. ŁUKASIEWICZ Paweł 25
12. BRZEZIŃSKI Jakub 21
13. MAZUREK Mikołaj 20
14. JAVADYAN Artur 13
15. JAGODZIŃSKI Sebastian 0
      JAGODZIŃSKI Kamil 0
16. BURCHARDT Sebastian -5
17. BŁOCH Michał -20

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE


1. WEDEL Krzysztof 146
2. NAWROT Aleksander 143
3. GRODNICKI Adrian 16
4. WEDEL Jan 15
5. BRZEZIŃSKI Miłosz 13
6. SKALAK Dawid 5
7. ROJEWSKI Oliwier 1
8. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 0
9. NIESTATEK Paweł -20

 

PUNKTACJA ZA KWIECIEŃ 2019 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. JAVADYAN Edvard 107

  2. WIATR Marcin 90

  3. WEDEL Michał 84

  4. WEDEL Marek 81

  5. DOMŻALSKI Aleksander 72

  6. RESZKOWSKI Jan 61

  7. BRZEZIŃSKI Stanisław 56

  8. BRZEZIŃSKI Jakub 53

  9. BURCHARDT Sebastian 40

  10. RUTKOWSKI Kacper 36

  11. MAZUREK Mikołaj 28

  12. JAGODZIŃSKI Sebastian 25

       JAGODZIŃSKI Kamil 25

   14. ŁUKASIEWICZ Paweł 8

   15. JAROCH Mikołaj 5

   16. BŁOCH Michał -10

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

  1. SKALAK Dawid 94

  2. WEDEL Krzysztof 90

  3. NAWROT Aleksander 88

  4. WEDEL Jan 50

  5. ROJEWSKI Oliwier 35

  6. GRODNICKI Adrian 30

  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 20

  8. BRZEZIŃSKI Miłosz 10

  9. NIESTATEK Paweł 0

  10. ŁOŚ Szymon

PUNKTACJA ZA MARZEC 2019 r

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. WIATR Marcin 75

  2. WEDEL Michał 73

  3. WEDEL Marek 71

  4. RESZKOWSKI Jan 60

  5. DOMŻALSKI Aleksander 46

  6. BURCHARDT Sebastian 36

  7. ŁUKASIEWICZ Paweł 21

          MAZUREK Mikołaj 21

  1. BRZEZIŃSKI Stanisław 18

  2. BRZEZIŃSKI Jakub 13

  3. RUTKOWSKI Kacper 8

  4. JAGODZIŃSKI Sebastian 5

          JAGODZIŃSKI Kamil 5

          JAVADYAN Edvard 5

   15. BŁOCH Michał -15

8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

  1. NAWROT Aleksander 78

  2. WEDEL Krzysztof 66

  3. SKALAK Dawid 57

  4. WEDEL Jan 50

  5. GRODNICKI Adrian 33

  6. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 20

          ROJEWSKI Oliwier 20

  1. NIESTATEK Paweł 13

  2. BRZEZIŃSKI Miłosz 8

PUNKTACJA ZA LUTY 2019 r

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. RESZKOWSKI Jan 46
2. DOMŻALSKI Aleksander 30
3. WEDEL Michał 28
     WEDEL Marek 28
5. BRZEZIŃSKI Stanisław 18
6. WIATR Marcin 13
7. BURCHARDT Sebastian 10
8. BRZEZIŃSKI Jakub 5
9. JAGODZIŃSKI Sebastian -5
    RUTKOWSKI Kacper -5
11. JAGODZIŃSKI Kamil -10
     ŁUKASIEWICZ Paweł -10
     MAZUREK Mikołaj -10
     BŁOCH Michał -10
15. YAVARDYAN Edvard -20
16. SZALA Xavier -25
      ROJEWSKI Paweł -25

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. WEDEL Krzysztof 54
2. NAWROT Aleksander 43
3. SKALAK Dawid 28
4. WEDEL Jan 23
5. GRODNICKI Adrian 15
6. NIESTATEK Paweł 10
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 5
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz 5
9. ŁOŚ Szymon -5
10. ROJEWSKI Oliwier -25

PUNKTACJA za styczeń 2019

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WIATR Marcin 33
2. RESZKOWSKI Jan 30
3. DOMŻALSKI Aleksander 25
WEDEL Michał 25
WEDEL Marek 25
6. JAGODZIŃSKI Kamil 23
7. BURCHARDT Sebastian 20
BRZEZIŃSKI Stanisław 20
ŁUKASIEWICZ Paweł 20
10. JAGODZIŃSKI Sebastian 18
11. YAVARDYAN Edvard 15
12. MAZUREK Mikołaj 10
BRZEZIŃSKI Jakub 10
14. RUTKOWSKI Kacper 5
15. BŁOCH Michał 0
16. SZALA Xavier -5
17. ROJEWSKI Paweł -10

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. WEDEL Krzysztof 39
2. NAWROT Aleksander 28
    WEDEL Jan 28
4. BRZEZIŃSKI Miłosz 20
    SKALAK Dawid 20
6. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 15
8. GRODNICKI Adrian 10
9. NIESTATEK Paweł 5
10. ROJEWSKI Oliwier -10
      ŁOŚ Szymon -10