Archiwum Tagów: listopad

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2017 r. 

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2017 r.
I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WEDEL Marek 57
2. WIATR Marcin 56
3. ZWIĘCZAK Marcin 52
4. WEDEL Michał 51
5. BRZEZIŃSKI Stanisław 40
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz 40
7. JAGODZIŃSKI Sebastian 38
8. BRZEZIŃSKI Miłosz 33
9. BRZEZIŃSKI Jakub 30
    JAGODZIŃSKI Kamil 30 
11. RESZKOWSKI Jan 29
12. NIESTATEK Paweł 28
13. ROJEWSKI Oliwier 26
14. ROJEWSKI Paweł 21
15. BURCHARDT Sebastian 13
16. BŁOCH Michał 11
17. RUTKOWSKI Kacper 10
18. DOMŻALSKI Aleksander 5
19. MAZUREK Mikołaj 0
20. RUDAK Maksymilian 0
21. ŁUKASIEWICZ Paweł -5 

II. GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:     

1. WEDEL Krzysztof 57         
    WEDEL Jan 57     
3. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 35         
    NAWROT Aleksander 35     
5. GRODNICKI Adrian 30     
6. BINDEK Paweł 23     
7. JANKOWIAK Jonasz 11     
8. ŁOŚ Szymon 5   
9. JANKOWIAK Jakub -5

KRZYSZTOF WEDEL WYGRAŁ PO RAZ TRZECI Z RZĘDU,WIĘC ZDOBYWA PUCHAR PRZECHODNI NA WŁASNOŚĆ!!

Klasyfikacja ministrantów za listopad 2016

     PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2016 r.

      Szkoła Podstawowa i młodsi:

1.     WEDEL Marek                                   62
2.     WEDEL Michał                                  59
3.     WIATR Marcin                                    57
4.     ZWIĘCZAK Marcin                             55
5.     BRZEZIŃSKIStanisław                      48
6.     RESZKOWSKI Jan                            44
7.     CIERZNIAKOWSKI Łukasz              38
8.     BRZEZIŃSKI Jakub                           35
9.     BRZEZIŃSKI Miłosz                          23
NIESTATEK Paweł                                    23
11. BURCHARDT Sebastian                    20
12. MAZUREK Mikołaj                              18
13. DOMŻALSKI Aleksander                   15
14. RUTKOWSKI        Kacper                   10
15. ŁUKASIEWICZ Paweł                           9
16. JAGODZIŃSKI Sebastian                    0
17.GORZYCKI Oskar                               -12
18.ROJEWSKI Oliwier                             -20

      Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
puchar20003

1. WEDEL Jan                                           62
    WEDEL Krzysztof                                 62
3. BINDEK Paweł                                       53
4. CIERZNIAKOWSKI Mateusz                43
5. GRODNICKI Adrian                               28
6. DONARSKI Kajetan                                5
7. JANKOWIAK Jakub                                0
JANKOWIAK Jonasz                                  0
9. ŁOŚ Szymon                                          -5
10. STASZAŁEK Tomasz                         -15

Klasyfikacja ministrantów za listopad 2015

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2015 r.

  • Szkoła Podstawowa i młodsi:
  1. ZWIĘCZAK Marcin                            72
  2. WEDEL Marek                                  70
  3. WEDEL Michał                                 65
  4. RESZKOWSKI Jan                            65
  5. BURCHARDT Sebastian                     61
  6. NIESTATEK Paweł                            55
  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz                53
  8. WIATR Marcin                                   50
  9. BRZEZIŃSKI  Stanisław                     49
  10. STOJAK Oliwier                                 36
  11. BRZEZIŃSKI Miłosz                           33
  12. MAZUREK Mikołaj                              33
  13. DOMŻALSKI Aleksander                     30
  14. BRZEZIŃSKI Jakub                            20
  15. JAGODZIŃSKI Sebastian                    15
  16. BINDEK Paweł                                    5
  17. ROJEWSKI Oliwier                              5
  18. DONARSKI Kajetan                             -20
    marcinMarcin Zwięczak
  • Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
  1. WEDEL Jan                                      73
  2. WEDEL Krzysztof                             70
  3. GRODNICKI Mateusz                        61
  4. GRODNICKI Adrian                            54
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz              38
  6. GRACZYK Michał                              33
  7. JANUSZEWSKI Artur                         25
  8. MATUSIAK Mateusz                           5
  9. JANKOWIAK Jakub                            0
  10. BŁOCH Mateusz                                -5
  11. JANKOWIAK Jonasz                        -10
  12. ŁOŚ Szymon                                    -15
  13. MRÓZ Krzysztof                               -15
  14. JAROCKI Miłosz                               -25
  15. WILUŚ Jakub                                    -25
  16. DONARSKI Kazimierz                       -30
    puchar20003Jan Wedel