PUNKTACJA za styczeń 2019

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WIATR Marcin 33
2. RESZKOWSKI Jan 30
3. DOMŻALSKI Aleksander 25
WEDEL Michał 25
WEDEL Marek 25
6. JAGODZIŃSKI Kamil 23
7. BURCHARDT Sebastian 20
BRZEZIŃSKI Stanisław 20
ŁUKASIEWICZ Paweł 20
10. JAGODZIŃSKI Sebastian 18
11. YAVARDYAN Edvard 15
12. MAZUREK Mikołaj 10
BRZEZIŃSKI Jakub 10
14. RUTKOWSKI Kacper 5
15. BŁOCH Michał 0
16. SZALA Xavier -5
17. ROJEWSKI Paweł -10

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. WEDEL Krzysztof 39
2. NAWROT Aleksander 28
    WEDEL Jan 28
4. BRZEZIŃSKI Miłosz 20
    SKALAK Dawid 20
6. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 15
8. GRODNICKI Adrian 10
9. NIESTATEK Paweł 5
10. ROJEWSKI Oliwier -10
      ŁOŚ Szymon -10

PUNKTACJA ZA GRUDZIEŃ 2018

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. DOMŻALSKI Aleksander 72
2. WIATR Marcin 70
3. JAGODZIŃSKI Kamil 66
4. RESZKOWSKI Jan 65
5. JAGODZIŃSKI Sebastian 63
     WEDEL Michał 63
7. WEDEL Marek 53
8. BURCHARDT Sebastian 40
9. MAZUREK Mikołaj 31
10. BRZEZIŃSKI Jakub 30
11. BRZEZIŃSKI Stanisław 25
12. ŁUKASIEWICZ Paweł 10
13. RUTKOWSKI Kacper 5
14. SZALA Xavier 0
15. ROJEWSKI Paweł -25

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE

1. NAWROT Aleksander 72
2. WEDEL Jan 68
3. WEDEL Krzysztof 664. SKALAK Dawid 43
5. GRODNICKI Adrian 35
6. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 20
7. BRZEZIŃSKI Miłosz 18
8. NIESTATEK Paweł 0
9. ROJEWSKI Oliwier -15
10. ŁOŚ Szymon -25

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2018 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. RESZKOWSKI Jan 59
    WIATR Marcin 59
3. WEDEL Marek 55
    WEDEL Michał 55
5. DOMŻALSKI Aleksander 51
6. RUTKOWSKI Kacper 46
7. BRZEZIŃSKI Stanisław 38
8. BRZEZIŃSKI Jakub 35
9. JAGODZIŃSKI Sebastian 28
10. MAZUREK Mikołaj 20
11. JAGODZIŃSKI Kamil 18
12. BURCHARDT Sebastian 5
13. ŁUKASIEWICZ Paweł -7
14. ROJEWSKI Paweł -20
15. SZALA Xavier -25

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. WEDEL Krzysztof 58
2. WEDEL Jan 40
3. NAWROT Aleksander 30
    GRODNICKI Adrian 30
5. SKALAK Dawid 23
6. ROJEWSKI Oliwier 0
7. BRZEZIŃSKI Miłosz -5
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz -5
     NIESTATEK Paweł -5
10. ŁOŚ Szymon -20

PUNKTACJA ZA PAŹDZIERNIK 2018 r.

I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

1. WIATR Marcin 80
2. RUTKOWSKI Kacper 79
3. DOMŻALSKI Aleksander 75
4. RESZKOWSKI Jan 56
5. WEDEL Michał 50
    WEDEL Marek 50
7. MAZUREK Mikołaj 30
8. JAGODZIŃSKI Kamil 24
9. JAGODZIŃSKI Sebastian 21
10. BRZEZIŃSKI Stanisław 18
11. BURCHARDT Sebastian 10
12. BRZEZIŃSKI Jakub 5
      ŁUKASIEWICZ Paweł -2
14. BŁOCH Michał -10
15. SZALA Xavier -15
16. ROJEWSKI Paweł -17

II. 8 SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

1. NAWROT Aleksander 76
2. WEDEL Krzysztof 68
3. SKALAK Dawid 47
4. WEDEL Jan 28
5. ROJEWSKI Oliwier 26
6. BRZEZIŃSKI Miłosz 18
    GRODNICKI Adrian 18
8. NIESTATEK Paweł 7
9. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 0
10. CIERZNIAKOWSKI Łukasz -5
11. ŁOŚ Szymon -10

Punktacja za wrzesień 2018


I. SZKOŁA PODSTAWOWA:

11. WIATR Marcin 44
2. DOMŻALSKI Aleksander 38
3. MAZUREK Mikołaj 33
    WEDEL Michał 33
5. WEDEL Marek 30
6. RESZKOWSKI Jan 28
7. BURCHARDT Sebastian 10
8. JAGODZIŃSKI Kamil 5
    ŁUKASIEWICZ Paweł 5
10. BRZEZIŃSKI Jakub 0
      BRZEZIŃSKI Stanisław 0
      RUTKOWSKI Kacper 0
13. BŁOCH Michał -5
JAGODZIŃSKI Sebastian -5
15. SZALA Xavier -20
16. ROJEWSKI Paweł -25


II. VIII SP, GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:
1. WEDEL Krzysztof 33
2. WEDEL Jan 30
3. NAWROT Aleksander 25
4. SKALAK Dawid 20
5. BRZEZIŃSKI Miłosz 5
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz 5
7. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 0
    NIESTATEK Paweł 0
9. GRODNICKI Adrian -10
    ŁOŚ Szymon -10
    ROJEWSKI Oliwier -10