Archiwum Tagów: punktacja

PUNKTACJA za grudzień 2017 r.

SZKOŁA PODSTAWOWA:

  1. WEDEL Marek  68
    WEDEL Michał  68
  1. BRZEZIŃSKI Miłosz 67
  2. BRZEZIŃSKI Stanisław  66
    RESZKOWSKI Jan 66
    WIATR Marcin 66
  1. NIESTATEK Paweł 63
  2. ZWIĘCZAK Marcin 61
  3. JAGODZIŃSKI Sebastian 57
  4. JAGODZIŃSKI Kamil 56
  5. DOMŻALSKI Aleksander 53
  6. BRZEZIŃSKI Jakub 50
  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 35
  8. MAZUREK Mikołaj 34
  9. BURCHARDT Sebastian 25
  10. ROJEWSKI Paweł 18
  11. ROJEWSKI Oliwier  13
  12. BŁOCH Michał 10
    RUDAK Maksymilian 10
    ŁUKASIEWICZ Paweł  10
  1. RUTKOWSKI Kacper 0

GIMNAZJUM i PONADGIMNAZJALNE:

  1. NAWROT Aleksander 80
  2. WEDEL Jan 76
  3. WEDEL Krzysztof 75
  4. SKALAK Dawid 42
  5. BINDEK Paweł 36
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 30
    GRODNICKI Adrian  30
  1. ŁOŚ Szymon 15
  2. JANKOWIAK Jakub 10
  3. JANKOWIAK Jonasz 5

Klasyfikacja ministrantów za maj 2016

PUNKTACJA ZA MAJ 2016 r.
Szkoła Podstawowa i młodsi:

  1. KACPER RUTKOWSKI                      115
  2. WIATR Marcin                                   108
  3. RESZKOWSKI Jan                            101
  4. BRZEZIŃSKI Stanisław                        85
    WEDEL Michał                                    85
    WEDEL Marek                                    85
  1. ZWIĘCZAK Marcin                              73
  2. GORZYCKI Oskar                               64
  3. CIERZNIAKOWSKI Łukasz                  51
    DOMŻALSKI Aleksander                      51
  1. BRZEZIŃSKI Jakub                            47
  2. BRZEZIŃSKI Miłosz                           44
  3. MAZUREK Mikołaj                              40
  4. BURCHARDT Sebastian                      36
  5. NIESTATEK Paweł                             34
  6. BINDEK Paweł                                   32
  7. JAGODZIŃSKI Sebastian                   25
  8. STOJAK Olivier                                 23
  9. ŁUKASIEWICZ Paweł                        20
  10. GOŚCINIAK Kacper                          15
  11. MATUSIAK Łukasz                             5
  12. DONARSKI Kajetan                         -20
  13. ROJEWSKI Oliwier                          -40

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. WEDEL Krzysztof                      79
  2. GRODNICKI Mateusz                 77
  3. WEDEL Jan                              76
  4. MATUSIAK Mateusz                  63
  5. GRODNICKI Adrian                    47
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz      51
    JANUSZEWSKI Artur                 51
  1. GRACZYK Michał                      30
  2. JANKOWIAK Jakub                   18
    JANKOWIAK Jonasz                 18
  1. DONARSKI Kazimierz                 0
  2. ŁOŚ Szymon                           -20
  3. WILUŚ Jakub                           -25
  4. MRÓZ Krzysztof                      -30

DSC_1318

Klasyfikacja ministrantów za miesiąc wrzesień 2015

PUNKTACJA ZA WRZESIEŃ 2015

Szkoła Podstawowa i młodsi

  1. BURCHARDT Sebastian                     61
  2. RESZKOWSKI Jan                             53
  3. WEDEL Michał                                   51
  4. MAZUREK Mikołaj                              49
  5. WEDEL Marek                                     46
  6. BRZEZIŃSKI  Stanisław                      45
  7. BRZEZIŃSKI Miłosz                            41
  8. ZWIĘCZAK Marcin                              38
    CIERZNIAKOWSKI Łukasz                  38
  9.  NIESTATEK Paweł                             23
  10. BRZEZIŃSKI Jakub                            5
  11. JAGODZIŃSKI Sebastian                    0
  12. ROJEWSKI Oliwier                            -10
    BINDEK Paweł                                   -10
  13. DONARSKI Kajetan                            -30

Sebastian Burchardt Sebastian Burchardt

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. WEDEL Krzysztof                                51
  2. WEDEL Jan                                         48
  3. GRODNICKI Mateusz                          46
  4. JANUSZEWSKI Artur                           35
    CIERZNIAKOWSKI Mateusz                35
  5. GRODNICKI Adrian                              29
  1. MATUSIAK Mateusz                             28
  2. GRACZYK Michał                                 20
  3. JANKOWIAK Jakub                              5
  4. BŁOCH Mateusz                                  0
  5. JANKOWIAK Jonasz                           -5
  6.  JAROCKI Miłosz                                 -10
  7. DONARSKI Kazimierz                         -15
  8. ŁOŚ Szymon                                      -25
    WILUŚ Jakub                                      -25
  9. MRÓZ Krzysztof                                  -30

DSC_1318Krzysztof Wedel