Archiwum Tagów: klasyfikacja

Klasyfikacja ministrantów za listopad 2015

PUNKTACJA ZA LISTOPAD 2015 r.

  • Szkoła Podstawowa i młodsi:
  1. ZWIĘCZAK Marcin                            72
  2. WEDEL Marek                                  70
  3. WEDEL Michał                                 65
  4. RESZKOWSKI Jan                            65
  5. BURCHARDT Sebastian                     61
  6. NIESTATEK Paweł                            55
  7. CIERZNIAKOWSKI Łukasz                53
  8. WIATR Marcin                                   50
  9. BRZEZIŃSKI  Stanisław                     49
  10. STOJAK Oliwier                                 36
  11. BRZEZIŃSKI Miłosz                           33
  12. MAZUREK Mikołaj                              33
  13. DOMŻALSKI Aleksander                     30
  14. BRZEZIŃSKI Jakub                            20
  15. JAGODZIŃSKI Sebastian                    15
  16. BINDEK Paweł                                    5
  17. ROJEWSKI Oliwier                              5
  18. DONARSKI Kajetan                             -20
    marcinMarcin Zwięczak
  • Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne:
  1. WEDEL Jan                                      73
  2. WEDEL Krzysztof                             70
  3. GRODNICKI Mateusz                        61
  4. GRODNICKI Adrian                            54
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz              38
  6. GRACZYK Michał                              33
  7. JANUSZEWSKI Artur                         25
  8. MATUSIAK Mateusz                           5
  9. JANKOWIAK Jakub                            0
  10. BŁOCH Mateusz                                -5
  11. JANKOWIAK Jonasz                        -10
  12. ŁOŚ Szymon                                    -15
  13. MRÓZ Krzysztof                               -15
  14. JAROCKI Miłosz                               -25
  15. WILUŚ Jakub                                    -25
  16. DONARSKI Kazimierz                       -30
    puchar20003Jan Wedel

 

Klasyfikacja ministrantów za miesiąc październik 2015

PUNKTACJA ZA PAŻDZIERNIK 2015
Szkoła Podstawowa i młodsi

  1. BRZEZIŃSKI Miłosz             76
  2. WEDEL Marek                      75
  3. BRZEZIŃSKI Stanisław         65
    WEDEL Michał                      65
  4. ZWIĘCZAK Marcin                 53
  5. CIERZNIAKOWSKI Łukasz     51
  6. MAZUREK Mikołaj                 43
  7. RESZKOWSKI Jan                38
  8. BURCHARDT Sebastian         31
  9. WIATR Marcin                       23
  10. NIESTATEK Paweł                19
  11. BRZEZIŃSKI Jakub               15
  12. JAGODZIŃSKI Sebastian       13
  13. DONARSKI Kajetan                 5
  14. BINDEK Paweł                      -20
  15. ROJEWSKI Oliwier                -22
    Miłosz_Brzeziński Miłosz Brzeziński

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. WEDEL Jan                         90
  2. WEDEL Krzysztof                78
  3. GRODNICKI Adrian              61
  4. GRACZYK Michał                 57
  5. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 51
  6. JANUSZEWSKI Artur           45
  7. GRODNICKI Mateusz           44
  8. MATUSIAK Mateusz            37
  9. JANKOWIAK Jakub              5
    JANKOWIAK Jonasz            5
  10. ŁOŚ Szymon                       -2
  11. JAROCKI Miłosz                -20
  12. BŁOCH Mateusz                 -25
    DONARSKI Kazimierz         -25
  13. MRÓZ Krzysztof                -30
  14. WILUŚ Jakub                     -35
    puchar20003Jan Wedel

Klasyfikacja ministrantów za miesiąc maj 2015

PUNKTACJA ZA MAJ 2015

Szkoła Podstawowa i młodsi

  1. WEDEL Krzysztof                            100
  2. BURCHARDT Sebastian                    92
  3. WEDEL Michał                                  92
    WEDEL Marek                                   92
  4. RESZKOWSKI Jan                            91
  5. MAZUREK Mikołaj                             83
  6. CIERZNIAKOWSKI Łukasz                63
  7. NIESTATEK Paweł                            53
  8. ROJEWSKI Oliwier                            44
  9. BŁOCH Mateusz                               37
  10. BINDEK Paweł                                  27
  11. ZWIĘCZAK Marcin                            18
  12. JAGODZIŃSKI Sebastian                  16
  13. BRZEZIŃSKI Jakub                           23
    BRZEZIŃSKI Stanisław                      23
  14. DONARSKI Kajetan                           11
  15. MICHALSKI Oliwier                             9
  16. BRZEZIŃSKI Miłosz                           8
  17. BANDURA Kacper                              0
  18. ŁOŚ Dawid                                         0
  19. GOŚCINIAK Kacper                            -55
    DSC_1318

Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. MATUSIAK Mateusz                         153
  2. GRODNICKI Adrian                          145
  3. GRACZYK Michał                             123
  4. GRODNICKI Mateusz                        101
  5. WEDEL Jan                                      100
  6. PIECZYŃSKI Michał                           85
  7. JANKOWIAK Jonasz                          57
  8. CIERZNIAKOWSKI Mateusz               55
  9. JANUSZEWSKI Artur                         47
  10. JANKOWIAK Jakub                           36
  11. WILUŚJakub                                      23
  12. POCIECHA Patryk                             15
  13. ŁOŚ Szymon                                      8
  14. DONARSKI Kazimierz                         6
  15. MRÓZ Krzysztof                                -5
  16. JAROCKI Miłosz                               -15
    DSC_8496

Klasyfikacja ministrantów za kwiecień 2015

PUNKTACJA ZA KWIECIEŃ 2015

Szkoła Podstawowa i młodsi

  1. WEDEL Krzysztof             79
  2. BURCHARDT Sebastian    65
  3. RESZKOWSKI Jan            60
  4. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 55
  5. WEDEL Michał                   55
  6. WEDEL Marek                   50
  7. MAZUREK Mikołaj             41
  8. ZWIĘCZAK Marcin            35
  9. BINDEK Paweł                 30
  10. JAGODZIŃSKI Sebastian  25
  11. ROJEWSKI Oliwier          23
  12. BRZEZIŃSKI Stanisław    20
  13. BRZEZIŃSKI Miłosz        15
  14. NIESTATEK Paweł          10
  15. BRZEZIŃSKI Jakub           5
  16. MICHALSKI Oliwier            5
  17. BŁOCH Mateusz                0
  18. BANDURA Kacper             0
  19. GO¦CINIAK Kacper            0
  20. DONARSKI Kajetan         – 5

Krzysztof Wedel zdobył na własność Puchar Przechodni wygrywając klasyfikację punktową po raz 3 z rzędu.

DSC_1318
 Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. MATUSIAK Mateusz    90
  2. GRODNICKI Adrian     87
  3. GRODNICKI Mateusz   81
  4. GRACZYK Michał                 73
  5. WEDEL Jan                         73
  6. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 55
  7. JANUSZEWSKI Artur           50
  8. JANKOWIAK Jonasz           40
  9. JANKOWIAK Jakub             40
  10. PIECZYŃSKI Michał            40
  11. POCIECHA Patryk               20
  12. WILUŚ Jakub                      13
  13. DONARSKI Kazimierz         10
  14. JAROCKI Miłosz                   0
  15. ŁOŚ Szymon                     -10
  16. MRÓZ Krzysztof                -15

DSC_8496
Mateusz Matusiak zdobył puchar za kwiecień 2015

Klasyfikacja ministrantów za marzec 2015

Szkoła Podstawowa i młodsi

  1. WEDEL Krzysztof                         96
  2. WEDEL Marek                              82
  3. MAZUREK Mikołaj                        71
  4. CIERZNIAKOWSKI Łukasz            70
  5. WEDEL Michał                              67
  6. BURCHARDT Sebastian                 65
  7. RESZKOWSKI Jan                        61
  8. BŁOCH Mateusz                            58
  9. NIESTATEK Paweł                        52
  10. BRZEZIŃSKI Miłosz                      46
  11. ZWIĘCZAK Marcin                         31
  12. BRZEZIŃSKI Jakub                       20
  13. BRZEZIŃSKI Stanisław                  20
  14. BINDEK Paweł                              19
  15. MICHALSKI Oliwier                        18
  16. JAGODZIŃSKI Sebastian               15
  17. ROJEWSKI Oliwier                        13
  18. DONARSKI Kajetan                        8
  19. BANDURA Kacper                          5
  20. GOŚCINIAK Kacper                     -12
    DSC_1318

 Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. GRODNICKI Adrian                         121
  2. JANKOWIAK Jakub                          96
  3. WEDEL Jan                                     86
  4. JANKOWIAK Jonasz                         85
  5. GRACZYK Michał                             84
  6. WILUŚ Jakub                                    74
  7. GRODNICKI Mateusz                        64
  8. JANUSZEWSKI Artur                        60
  9. PIECZYŃSKI Michał                         53
  10. MATUSIAK Mateusz                         52
  11. CIERZNIAKOWSKI Mateusz              49
  12. DONARSKI Kazimierz                       21
  13. POCIECHA Patryk                            5
  14. ŁOŚ Szymon                                    3
  15. MRÓZ Krzysztof                             -15
  16. JAROCKI Miłosz                             -30

(Adrian zdobył po raz drugi Puchar przechodni na własność wygrywając w styczniu, lutym i marcu 2015 r.)

DSC_1294

Klasyfikacja ministrantów za luty 2015

PUNKTACJA ZA LUTY 2015

I. Szkoła Podstawowa i młodsi
1. WEDEL Krzysztof 51
2. WEDEL Michał 46
WEDEL Marek
4. BURCHARDT Sebastian 44
5. RESZKOWSKI Jan 34
6. BINDEK Paweł 33
7. DONARSKI Kajetan 25
8. MAZUREK Mikołaj 24
9. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 20
10. BRZEZIŃSKI Jakub 18
ZWIĘCZAK Marcin 18
12. BANDURA Kacper 15
BRZEZIŃSKI Miłosz 15
BŁOCH Mateusz 15
JAGODZIŃSKI Sebastian 15
16. BRZEZIŃSKI Stanisław 11
17. ROJEWSKI Oliwier -7
18. GOŚCINIAK Kacper -10
19. NIESTATEK Paweł -12
DSC_1318

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne
1. GRODNICKI Adrian 61
2. GRACZYK Michał 60
3. WEDEL Jan 54
4. GRODNICKI Mateusz 50
5. JANUSZEWSKI Artur 43
6. JANKOWIAK Jakub 41
JANKOWIAK Jonasz 41
8. WILUŚ Jakub 21
9. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 20
10. PIECZYŃSKI Michał 18
11. DONARSKI Kazimierz 15
12. ŁOŚ Szymon 13
13. MATUSIAK Mateusz 5
14. MRÓZ Krzysztof 0
15. POCIECHA Patryk -5
16. JAROCKI Miłosz -25

DSC_1294

Klasyfikacja ministrantów za styczeń 2015

PUNKTACJA ZA STYCZEŃ 2015

I. Szkoła Podstawowa i młodsi
1. CIERZNIAKOWSKI Łukasz 50
2. WEDEL Krzysztof 43
3. ROJEWSKI Oliwier 33
4. WEDEL Michał 30
BINDEK Paweł 30
6. WEDEL Marek 25
NIESTATEK Paweł 25
8. BRZEZIŃSKI Stanisław 20
ZWIĘCZAK Marcin 20
10. BURCHARDT Sebastian 18
11. JAGODZIŃSKI Sebastian 15
BANDURA Kacper 15
MAZUREK Mikołaj 15
14. RESZKOWSKI Jan 13
15. BRZEZIŃSKI Jakub 10
DONARSKI Kajetan 10
17. BRZEZIŃSKI Miłosz 5
GOŚCINIAK Kacper 5
19. JAGODZIŃSKI Kamil 0
2015-03-01 10.51.57

II. Gimnazjum i Szkoły Ponadgimnazjalne
1. GRODNICKI Adrian 51
2. CIERZNIAKOWSKI Mateusz 50
GRACZYK Michał 50
4. WEDEL Jan 43
5. JANUSZEWSKI Artur 40
6. JANKOWIAK Jakub 35
JANKOWIAK Jonasz 35
8. GRODNICKI Mateusz 25
9. MRÓZ Krzysztof 20
10. PIECZYŃSKI Michał 10
11. DONARSKI Kazimierz 5
12. ŁOŚ Szymon 0
POCIECHA Patryk 0
JAROCKI Miłosz 0
MATUSIAK Mateusz 0
WILUŚ Jakub 0

DSC_1294